angelo Hotel Katowice partnerem Silesia Meetings Challenge

angelo Hotel Katowice partnerem Silesia Meetings Challenge

W dniach 17-18 września br. w Katowicach będzie miała miejsce pierwsza międzynarodowa konferencja Silesia Meetings Challenge, której temat przewodni to rozwój branży MICE w regionie Śląska. Jest to event towarzyszący corocznej gali Ambasadorów Kongresów Polskich. Podczas wydarzenia silny nacisk zostanie położony na promocje katowickiej Strefy Kultury oraz przedstawienie miasta jako tzw. "smart city". angelo Hotel Katowice ma zaszczyt być partnerem i sponsorem wydarzenia.

Międzynarodowa Konferencja Silesia Meetings Challenge 2015 odbywa się pod hasłem "Przemysł spotkań - wyzwania i szanse dla Śląska". Jest to wyjątkowe wydarzenie, które ma na celu zwrócić uwagę na atrakcyjność tego regionu Polski z punktu widzenia branży MICE, a każe przedstawić same Katowice jest doskonałą przestrzeń dla biznesu, kultury i nauki. Event jest wydarzeniem towarzyszącym dla Gali Ambasadorów Kongresów Polski i obchodów 150-tych urodzin Katowic.

- angelo Hotel Katowice jako lider wśród hoteli biznesowo-konferencyjnych w regionie od samego początku swojego funkcjonowania angażuje się w promocję regionu zarówno w branży turystycznej, jak i w przemyśle spotkań. Nasze zaangażowanie w konferencję Silesia Meetings Challenge 2015 jest kolejnym działaniem w tym kierunku - mówi Tomasz Piórkowski, General Manager angelo Hotel Katowice.

angelo Hotel Katowice zajmie się przygotowaniem wyśmienitego cateringu dla uczestników konferencji, a także zorganizuje bankiet po uroczystej Gali Ambasadorów Kongresów Polskich. Również generalny manager obiektu, Tomasz Piórkowski, będzie miał swój czynny wkład w konferencję, gdyż wystąpi jako prelegent podczas jednej z sesji.

Więcej informacji na temat Silesia Meetings Challenge 2015 można uzyskać na stronie: www.silesiachallenge.pl.

INFORMACJA PRASOWA