Aneta Klepacka-Kołbuk została nowym Dyrektorem Generalnym MCC Mazurkas oraz Mazurkas Catering 360°

Aneta Klepacka-Kołbuk została nowym Dyrektorem Generalnym MCC Mazurkas oraz Mazurkas Catering 360°

Aneta Klepacka-Kołbuk jest związana z działaniami firm MICE od ponad 23 lat. Pracowała w Hotelu Sobieski i Hotelu Twins. W swojej karierze nadzorowała pracę całego działu gastronomicznego w firmie Batata w Gromada Airport. Kilka lat temu pojęła wyzwanie w 4-gwiazdkowym obiekcie. Zajmowała się organizacją konferencji i bankietów, co zaowocowało awansem na kierownika działu. Można więc być pewnym, że posiada stosowną wiedzę i doświadczenie do przejęcia obowiązków dyrektora generalnego MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel oraz Mazurkas Catering 360°.


MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel to obiekt, który łączy funkcję komfortowego noclegu oraz profesjonalnej organizacji wydarzeń biznesowych. Świadczy usługi klientom indywidualnym, małym oraz dużym firmom. Na rynku słynie z doskonałej oferty konferencyjnej, dzięki czemu jest częstym wyborem podczas planowania szkoleń, targów, bankietów, jubileuszy i imprez tematycznych na nawet tysiąc osób.


Hotel Mazurkas umożliwia zakwaterowanie gości w 158 pokojach gościnnych. Do wyboru są pomieszczenia typu Standard, Executive oraz luksusowe apartamenty. Największe wrażenie robi wielofunkcyjna i bogato wyposażona przestrzeń biznesowa, która obejmuje aż 35 sal konferencyjnych. Obiekt zdobył liczne nagrody za świadczone usługi. Charakterystycznym elementem dla marki Mazurkas jest uczestniczenie w wielu projektach kulturalno-artystycznych. Są to między innymi koncerty, wystawy i spotkania autorskie.


Mazurkas Catering 360° zapewnia oprawę gastronomiczną na najwyższym poziomie. Każdorazowo staje na wysokości postawionego zadania. Firma obsługiwała chociażby Szczyt NATO na PGE Narodowym i spotkanie Komitetu Światowego Dziedzictwa UNESCO. Na swoim koncie posiada blisko 30 tysięcy zaserwowanych posiłków dla 14 tysięcy uczestników szkoleń, konferencji i innych tego typu eventów.


Do nowych obowiązków pani Anety Klepackiej-Kołbuk należeć będzie tworzenie ogólnej strategii firmy i nadzorowanie wdrażanie kolejnych jej etapów. Dyrektor generalny odpowiada także za wyznaczanie kierunku polityki sprzedażowej w Grupie Mazurkas. To zdecydowanie wielkie wyróżnienie oraz równie wielka odpowiedzialność. Osiągnięcia szczerze gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w karierze!


INFORMACJA PRASOWA