Akcja "Road to Awareness"

Akcja "Road to Awareness"
Tegoroczna akcja „Road to Awareness” to już druga edycja akcji charytatywnej organizowanej przez firmę Starwood Hotels & Resorts. Jest to wyprawa rowerowa, w której wezmą udział pracownicy firmy. Setki hoteli z Europy, Afryki i Bliskiego Wschodu zachęcają swoich pracowników i gości do przyłączenia się do tej szczytnej akcji.

Celem tegorocznego wydarzenia jest zebranie kwoty ponad 100 tys. euro, która zostanie przekazana UNICEF na wsparcie ponad 2 tysięcy dzieci żyjących i pracujących na ulicach Egiptu. Projekt ma za zadanie ochronę praw egipskich dzieci poprzez zagwarantowanie im socjalnej, medycznej i psychologicznej pomocy oraz ochronę przed agresją i wykorzystaniem.

Trasa licząca 360 km przebiega we francuskich Alpach. W wyprawie wezmą udział członkowie zarządu sieci Starwood z regionu Europy, Afryki i Bliskiego Wschodu.

Polskie hotele firmy Starwood Hotels & Resort także biorą aktywny udział w akcji poprzez namawianie swoich gości do wzięcia udziału w przejażdżce rowerowej w hotelowym lobby czy finansowego wsparcia UNICEF. Poznański Sheraton razem z Galerią Malta zorganizowały wyścig na rowerach stacjonarnych.

Źródło: E-hotelarz.pl