Aida, Czessband i Ania Rusowicz w Parku Praskim!

Aida, Czessband i Ania Rusowicz w Parku Praskim!
12 maja 2013 r. warszawska Praga znów będzie się bawić! W Parku Praskim zagoszczą barwne stoiska oferujące produkty regionalne i wyroby pracowni artystycznych z całej Polski. Nie zabraknie atrakcji dla dzieci i znakomitych artystów, którzy zaproszą warszawiaków do wspólnej zabawy.

Ósma edycja „Jarmarku Floriańskiego” – tradycyjnie organizowanego przez Urząd Dzielnicy Praga-Północ m.st. Warszawy i Dom Kultury Praga – to nie tylko okazja do skosztowania regionalnych przysmaków, uzupełnienia domowej spiżarni o lokalne wyroby czy sprawienia sobie niepowtarzalnego prezentu. To przede wszystkim zapowiedź znakomitej zabawy – dla wszystkich!

Tegoroczny Jarmark obfituje w niezwykle bogaty program. Muzycznymi gwiazdami wydarzenia będą w tym roku: Aida, Czessband i Ania Rusowicz. Ponadto na scenie Muszli Koncertowej: występ znanej z popularyzowania dzielnicy w całej Polsce – Kapeli Praskiej, Kabaret Chyba, konkursy i atrakcje dla dzieci, zumba czy wreszcie – ceremonia wręczenia Florianów - honorowych nagród Zarządu Dzielnicy Praga-Północ.

- Floriany są niezwykle ważnymi nagrodami dla naszej dzielnicy. Co roku przyznajemy je zasłużonym dla promocji Pragi - osobom, które mają w swoim dorobku wiele inicjatyw przyczyniających się do upamiętnienia ważnych osób i zdarzeń z historii Dzielnicy, jak i współtworzą jej dzień dzisiejszy – mówi Burmistrz Dzielnicy Piotr Zalewski.

Zgodnie z tradycją, podczas tegorocznego Jarmarku Floriańskiego będzie też możliwość spaceru po najciekawszych zakątkach Dzielnicy pod opieką rutynowanych przewodników. Serdecznie zapraszamy!

Partnerem wydarzenia jest CH Warszawa Wileńska. Patronem medialnym: twojapraga.pl.


INFORMACJA PRASOWA