Agnieszka Antoniak, nowym dyrektorem kompleksu hoteli Campanile i Première Classe Wrocław Centrum

Agnieszka Antoniak, nowym dyrektorem kompleksu hoteli Campanile i Première Classe Wrocław Centrum
Agnieszka Antoniak, dotychczasowa dyrektor hotelu Campanile w Lublinie od 1 lipca br. pełni obowiązki dyrektora kompleksu hoteli Campanile i Première Classe Wrocław Centrum, przy ul. Ślężnej 26.

Z hotelarstwem związana jest od 10 lat. Pracowała na wielu stanowiskach zarówno jako studentka podczas wakacji, jak i podczas pracy zawodowej m.in. dla: Hotel Victoria oraz Hotel i Restauracja Locomotiva – oba w Lublinie i Hotel Koronny w Zamościu. Pracę dla Louvre Hotels Group rozpoczęła w 2013 roku, w tym samym kompleksie hoteli, których zarządzanie teraz przejmuje: Campanile i Première Classe Wrocław Centrum na stanowisku asystenta dyrektora. Potem pełniła obowiązki: room division managera w warszawskim kompleksie hoteli Golden Tulip, Campanile, Première Classe, a następnie dyrektora hotelu Campanile w Lublinie. Podkreśla, że najważniejsi dla niej są ludzie. Chce, aby goście i jej zespół czuli się w hotelu komfortowo.

Agnieszka zdobyła także doświadczenie jako wykładowca, współpracując przez dwa lata z Wyższą Szkołą Cosinus w Lublinie.

Jest absolwentką Wyższej Szkoły Społeczno-Przyrodniczej w Lublinie, kierunek Hotelarstwo, Politechniki Lubelskiej, kierunek Zarządzanie i Marketing oraz Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie, kierunek Podstawy psychologii w biznesie.

INFORMACJA PRASOWA