Adgar Plaza w pełni zagospodarowany

Adgar Plaza w pełni zagospodarowany

Kompleks Adgar to nowy obiekt konferencyjny oferujący nowoczesne i komfortowe powierzchnie biurowe. Niedawno Grupa Adgar podpisała umowę najmu z firmą Geodis Calberson Polska w związku z czym budynek został oficjalnie zagospodarowany w 100%.

Adgar to nowoczesny kompleks biurowy mieszczący się przy ulicy Postępy w Centrum Biurowym Warszawskiego Mokotowa. Nowy obiekt z początkiem lipca został całkowicie zagospodarowany. Wszystko za sprawą podpisanej umowy najmu między Grupą Adgar, a firmą z branży logistyczno-transportowej Geodis Calberson Polska. Przedsiębiorstwo wynajęło powierzchnię biurową w b budynku Adgar Plaza A o powierzchni prawie 700 mkw.

Ostatni najemca zajął biuro na 6. piętrze 10-piętrowego obiektu konferencyjnego Adgar Plaza A. - Przy podejmowaniu decyzji dotyczącej wyboru miejsca na nasze nowe biuro zwracaliśmy szczególną uwagę na lokalizację budynku. Stawialiśmy na dogodny dojazd na lotnisko jak i do głównych węzłów komunikacyjnych wiodących na południe, zachód i północ Polski, gdzie Geodis ma swoje oddziały. Doceniliśmy także zaoferowany wysoki standard wykończenia biur jak i powierzchni socjalnych dla pracowników, bliskość klubu sportowego i bogate zaplecze restauracyjne -tłumaczy Bogdan Młynarczyk, Dyrektor Generalny Geodis Calberson Polska Sp. z o.o.

Grupa Adgar, po zagospodarowaniu budynku Adgar Plaza planuje skupić się na modernizacji oraz wynajmie powierzchni w kolejnym swoim obiekcie szkoleniowym, Adgar Park West mieszczącym się przy Alejach Jerozolimskich. Firma planuje także stworzyć wyjątkową strefę sportu AdgarFit.

INFORMACJA PRASOWA