5 edycja event katalog na 2015 rok!

5 edycja event katalog na 2015 rok!

Eventowa Polsko, wkroczyliśmy w nowy 2015 rok, czyli piąty, kolejny rok w którym towarzyszymy Wam w codziennej pracy przy organizacji imprez, konferencji, spotkań branżowych. Przez te lata branża ewoluowała, widać wyraźne ożywienie gospodarcze, ucichły już echa rozdmuchanego na wyrost kryzysu. Dziś z nieskrywaną dumą patrzymy na nasz rodzimy rynek eventowy, który w niczym nie ustępuje jakościowo zagranicznemu. Nowoczesna infrastruktura hotelowa, kreatywna oferta atrakcji eventowych i obiektów gastronomicznych, innowacje technologiczne - jest w czym wybierać. Branża rośnie w siłę, a my razem z nią!

Jest się z czego cieszyć, bo na przestrzeni ostatnich czterech lat staliśmy się najbardziej rozpoznawalnym tytułem na rynku eventowym w Polsce. Obejmujemy patronatem medialnym coraz większą ilość imprez branżowych, gdzie śledzimy nowe trendy i wsłuchujemy się uważnie w bicie serca rynku eventowego w Polsce. Ożywiony puls branży widać już na przykładzie powiększającej się z roku na rok objętości naszego rocznika. Jest to najlepszym obrazem tego, że firmy chcą inwestować w event, że mają pomysł na biznes w tym sektorze. Jest także świetnym dowodem na to, że branży kreatywności i inwencji nie brakuje, bo w obszarze organizacji imprez pojawiło się w tym roku dużo nowości, które wytyczają zupełnie nowe horyzonty rozwoju rynku.

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że ten kto stoi w miejscu, ten się cofa, więc i my przygotowaliśmy trochę innowacji. Siła Internetu coraz częściej wygrywa z papierem, jednak konsekwentnie i świadomie stoimy przy wersji drukowanej, bo wiemy o tym, iż najlepsze tytuły w takiej formie zawsze będą pożądane na rynku. Żeby jednak zwolennicy lektury w sieci nie czuli się zaniedbani, jak co roku, szeroko propagowana będzie również wersja internetowa katalogu. Dotychczas w ten sposób docieraliśmy do 20 tysięcy internautów, natomiast dzięki nawiązaniu współpracy z nowymi partnerami branżowymi edycja 2015 dotrze w ten sposób do ponad 30 tys. biznesowych odbiorców!

Oczywiście, nieprzerwanie w trakcie całego roku rocznik można pobrać na specjalnie do tego przygotowanych platformach internetowych, a już niebawem w sieci będzie miała swoją premierę nowa, interaktywna odsłona wydawnictwa. Mocno rozpychamy się łokciami, by event, jako narzędzie promocji, był postrzegany równorzędnie z reklamą ATL czy Public Relations.

Cieszy nas fakt, że przez te wszystkie lata jesteście z nami, że jesteśmy główną dźwignią promocji i źródłem praktycznych informacji o rynku eventowym. Zgromadziliśmy wokół siebie śmietankę firm z branży, a nieustannie dołączają do nas kolejne firmy, które także chcą być w czołówce eventowego maratonu. Katalog z roku na rok prezentuje coraz szerszą ofertę, bo wachlarz usług i możliwości polskiej branży jest naprawdę imponujący. Jesteśmy dumni, iż będzie to już piąty rok w którym stymulujemy rozwój event marketingu w Polsce i dostarczamy czytelnikom cennych narzędzi, ułatwiającym im codzienną pracę. Wierzymy, że kolejna edycja katalogu będzie jeszcze obszerniejsza i lada moment czeka nas prawdziwy eventowy boom!

Zgłoszenia i szczegółowe informacje pod adresem e-mail: [email protected]

INFORMACJA PRASOWA