2018 rok w sieci hoteli Hilton!

2018 rok w sieci hoteli Hilton!

Nowy Rok przynosi nowe hotele! Hilton – jedna z najbardziej znanych sieci hotelowych na świecie zaplanowała na 2018 rok otwarcie wielu nowych hoteli oraz renowację i rozbudowę kilku istniejących obiektów. Oto kilka najbardziej ekscytujących hotelowych premier!


Hilton Lake Como – Włochy

Hilton Lake Como to pierwszy obiekt sieci Hilton, który powstanie w centrum regionu jezior w północnych Włoszech. Hotel będzie oferował aż 170 pokoi,  i będzie położony w odległości zaledwie kilku kroków od Villa Olmo gwarantując gościom niepowtarzalny widok z bezkresnego basenu i baru na dachu. Do dyspozycji przybyłych będzie także nowoczesne SPA, restauracja, centrum fitness i przestrzeń eventową dla biznesu.
www.hilton.com

Lincoln Plaza London, Curio Collection by Hilton – Wielka Brytania

Lincoln Plaza London to już drugi obiekt z serii Curio Collection w stolicy Wielkiej Brytanii. Z rozległego tarasu na dachu budynku i lounge baru gości zachwycać będzie zapierająca dech w piersiach panorama Tamizy. Hotel będzie stanowił część 31 piętrowego nowoczesnego budynku Lincoln Plaza, do dyspozycji gości będzie aż 129 pokoi, a innowacyjny design i znakomita kuchnia będą zachwycać podróżnych już od połowy 2018 roku!
www.curio.com

Hilton Garden Inn Birmingham Airport – Wielka Brytania

Na końcówkę  2018 roku zaplanowano otwarcie oferującego 178 pokoi hotelu przylotniskowego, zbudowanego przy użyciu innowacyjnej, modułowej technologii budowy. Komponenty budynku wytwarzane są w Chinach, a później transportowane i montowane w docelowym miejscu. Do dyspozycji gości będzie szybki Internet oraz czynne 24 godziny na dobę centrum fitness. 
www.hiltongardeninn.com

Hampton by Hilton Dubai Airport – Zjednoczone Emiraty Arabskie

Już w połowie 2018 roku Hampton by Hilton zadebiutuje na Bliskim Wschodzie. Największy na świecie hotel marki zostanie otwarty tuż przy międzynarodowym lotnisku w Dubaju. Ogromny hotel oferował będzie aż  430 imponujących pokoi oraz najwyższej jakości  usługi i udogodnienia, które są gwarancją udanego i niezapomnianego pobytu!
www.hamptonbyhilton.com
 
DoubleTree by Hilton Turin Lingotto - Włochy

Pierwszy w Turynie obiekt marki DoubleTree by Hilton zostanie otwarty na  początku 2018 roku Imponujący hotel będzie wyróżniał się nowoczesnym wystrojem wnętrz nawiązującym do zabytkowej architektury włoskiego miasta. Tor testowy na dachu budynku będzie gratką dla fanów motoryzacji z całego świata! 
www.doubletree3.hilton.com

Hilton Belgrade - Serbia

Pionierski hotel Hilton w Serbii będzie pierwszym nowo zbudowanym hotelem w Belgradzie od kilku dekad. Klimatyczne miasto zwabia do miasta turystów z całego świata! Luksusowy Hotel Hilton znajdować się będzie w historycznym centrum Starego Miasta, niedalego głównych atrakcji turystycznych, takich jak Plac Slavija, Kościół Św. Marka oraz Muzeum Narodowe. Obiekt będzie oferował aż 242 pokoje, do dyspozycji gości będzie także strefa restauracyjno-barowa mieszcząca się na dachu – będzie to jedyne miejsce tego typu w Belgradzie. Otwarcie Hilton Belgrade zaplanowano  na wiosnę 2018 roku.
www.hilton.com

MATERIAŁY PRASOWE