11 dni do Meetings Week Poland

11 dni do Meetings Week Poland
W dn. 19-22.03.2013 po raz pierwszy w Polsce zorganizowany zostanie Meetings Week - tydzień konferencji, szkoleń i eventów organizowanych wspólnie przez stowarzyszenia branżowe działające w Polsce.

Meetings Week Poland 2013 to inicjatywa, która we wspólnym działaniu połączyła MPI Poland Club, Stowarzyszenie Branży Eventowej, Stowarzyszenie Konferencje i Kongresy w Polsce, Stowarzyszenie Organizatorów Incentive Travel oraz Szkołę Główną Turystyki i Rekreacji. W spotkaniu wezmą udział przedstawiciele Gdańsk Convention Bureau/Gdańskiej Organizacji Turystycznej.

W ramach Meetings Week odbędą się następujące szkolenia i konferencje:
- Akademia SOIT "Jak profesjonalnie improwizować - czyli warsztat kreatywnego myślenia w biznesie" (19 marca, organizator Stowarzyszenie Organizatorów Incentive Travel)
- EventCamp "Event na akord - czyli o evencie zza kulis estrady: scena, muzyka, publiczność i gwiazdy" (20 marca, organizator Stowarzyszenie Branży Eventowej)
- Szkolenie Certified Incentive Specialist, które kończy uzyskanie międzynarodowego certyfikatu w zakresie realizacji podróży motywacyjnych (20-21 marca, organizator Society of Incentive and Travel Executives, Akademia Finansów i Biznesu Vistula Vistula, Poland Convention Bureau)
- Wieczór stowarzyszeń (20 marca, organizator Stowarzyszenie Branży Eventowej)
- Biznes mikser "Tworzenie warunków społecznych i gospodarczych dla rozwoju przemysłu spotkań w Polsce" (21 marca, organizator Stowarzyszenie Konferencje i Kongresy w Polsce).
- Konferencja IMEX/ MPI/ MCI Future Leadres Forum (22 marca, organizatorzy MPI Poland, IMEX, MCI, Akademia Finansów i Biznesu Vistula).

Meeting Week będzie również okazją do spotkania przedstawicieli miejskich i regionalnych Biur Convention, które odbędzie się w dn. 21 marca. Uczestnicy podejmą dyskusję m.in. na temat Raportu Przemysłu Spotkań i Wydarzeń w Polsce oraz ujednolicenia danych statystycznych, Kampanii POT na rynkach azjatyckich, Programie Ambasadorów Kongresów Polskich oraz inne. Organizatorem tego spotkania jest Poland Convention Bureau POT.

Szczególnie polecamy szkolenie organizowane w dn. 22 marca przez MPI Poland "Zbuduj zespół swoich marzeń. Utrzymaj najlepszych ludzi na lata", podczas którego wystąpi m.in. Jasiek Mela z prezentacją "Chcesz motywować innych? Rozpocznij od siebie!" oraz Bruce Tepper z Joselyn, Tepper & Associates Ltd. z wykładem "Pozafinansowe narzędzia motywacji pracowników małych i średnich przedsiębiorstw". Tego dnia odbędzie się również Posiedzenie Zarządu oraz Walne Zebranie Członków MPI. Zachęcamy do udziału.

Rejestracja:
www.mpi.conrego.pl


INFORMACJA PRASOWA