10 urodziny Qubus Hotel Wałbrzych

10 urodziny Qubus Hotel Wałbrzych
Niemal 100 tysięcy gości z całego świata, 82 tysięcy zarezerwowanych pokoi i 10 lat sukcesów na rynku – to wynik jakim może poszczycić się Qubus Hotel Wałbrzych. Luksusowy obiekt świętuje właśnie okrągłe urodziny.

Trzygwiazdkowy Hotel Qubus to popularne miejsce kongresów i szkoleń dzięki szerokiemu zapleczu sal konferencyjnych. Mieszkańcy Wałbrzycha i okolic chętnie wybierali go na organizację wesel, bankietów i innych imprez okolicznościowych. Wysokie standardy hotelu wielokrotnie docenili goście zagraniczni. Qubus najczęściej odwiedzają klienci z Niemiec, Japonii, Rosji, Francji i Wielkiej Brytanii, nie brakowało jednak klientów z bardziej egzotycznych zakątków jak Wybrzeże Kości Słoniowej czy Peru.

Mamy za sobą dekadę ciężkiej i owocnej pracy. Cały czas korzystamy z 17 letniego doświadczenia całej sieci opracowując najwyższe standardy usług, które bezpośrednio wpływają na zadowolenie Gości z pobytu w Qubus Hotel Wałbrzych – mówi Dorota Włochowicz Dyrektor hotelu.

Przez 10 lat na rynku Qubus Hotel Wałbrzych gościł też gwiazdy polskiej muzyki, m.in.: Korę Jackowską, Kasię Kowalską, Andrzeja Piasecznego i znane zespoły Muzyczne, takie jak Lady Pank, czy Kombi. Do tego 4 ekipy filmowe i liczne grupy sportowe jak choćby kolarzy Tour de Pologne

Rynek hotelarski dynamicznie się zmienia. Jeszcze do czerwca 2012r. byliśmy jedynym sieciowym hotelem w mieście. W tej chwili funkcjonuje już kolejny. Aby zatem utrzymać dobrą pozycję na rynku proponujemy Gościom, poza najwyższą jakością usług potwierdzoną międzynarodowymi certyfikatami ISO, również odpowiednie oferty pobytowe i przyjęć okolicznościowych. -podkreśla Dorota Włochowicz.

Jako jedyny hotel w Wałbrzychu, Qubus oferuje doradztwo certyfikowanego wedding plannera. Proponuje również niezapomnianą podróż poślubną do jednego z obiektu w sieci Qubus Hotel. Niedawno też wyszedł z nową ofertą „beztroskie wesele” napojami bez limitu. Wszystko w cenie wesela. Hotel cały czas unowocześnia swoja infrastrukturę techniczną.

Wraz z początkiem wakacji w całym obiekcie rozszerzono sieć WiFi, dzięki czemu goście z każdego pokoju maja dostęp do szybkiego łącza internetowego.

INFORMACJA PRASOWA