Odkrywaj z nami Gdańsk! - najnowsza atrakcja Qubus Hotel

 Odkrywaj z nami Gdańsk! - najnowsza atrakcja Qubus Hotel
Od 5 kwietnia Qubus Hotel Gdańsk zaprasza swoich Gości na wyjątkowe rejsy po Motławie hotelową Q-łódką.

Ta niezwykła atrakcja jest bezpłatna i czeka nie tylko na Gości hotelowych i Gości restauracji, ale także na uczestników konferencji i przyjęć okolicznościowych, które odbywają się w Qubus Hotel Gdańsk.


- Postanowiliśmy wykorzystać zarówno wyjątkowe usytuowanie hotelu w centrum miasta, jak i bliskość rzeki nad której brzegiem zlokalizowany jest nasz obiekt. Poza tym cały czas staramy się oferować naszym Gościom coś wyjątkowego i niespotykanego – mówi Karolina Daniluk Kierownik Działu Marketingu w Qubus Hotel Gdańsk - Co roku atrakcja, jaką jest rejs hotelową Q-łódką cieszy się ogromną popularnością wśród naszych Gości. Z tej propozycji chętnie korzystają zarówno Goście restauracji, jak i coraz liczniej odwiedzające nas rodziny z dziećmi, które akurat wybrały pobyt w specjalnej ofercie rodzinnej. Jest to także dobry pomysł na urozmaicenie Gościom przyjęć okolicznościowych, takich jak chrzciny czy komunie – dodaje Karolina Daniluk.

Rejsy odbywają się codziennie między 10:00 a 16:00. Q- łódka wyrusza zawsze o pełnej godzinie z przystani położonej przy samym Qubus Hotel Gdańsk. Taka wycieczka trwa ok. 35 minut. Dodatkowo w soboty i niedziele o godzinie 12:00 na życzenie Gości organizowany jest specjalny rejs na Westerplatte, który trwa ok. 90 minut. Q-łódka może zabrać maksymalnie 8 osób, dlatego przed wycieczką warto wcześniej skontaktować się z recepcją hotelu i zarezerwować miejsce na łódce.

- Uczestnicy tych malowniczych wypraw mają okazję zobaczyć z zupełnie innej perspektywy Stare Miasto ze znanymi budowlami takimi jak Zielona Brama, Żuraw, majestatyczny budynek Filharmonii Bałtyckiej. Goście rejsu będą mogli podziwiać również Targ Rybny czy kolebkę Solidarności, jaką jest Stocznia Gdańska – wylicza Karolina Daniluk.

Dodatkowo w maju podobną rozrywkę swoim Gościom zaproponuje Qubus Hotel Kraków. Tam uczestnicy rejsów będą mogli wykorzystać Q-łódkę również jako wodną taksówkę, która zabierze ich spod hotelu i przewiezie na drugi brzeg wysadzając przy Smoku Wawelskim.


INFORMACJA PRASOWA