"Let's Gdańsk" w Monachium!

"Let's Gdańsk" w Monachium!
Gdańsk Convention Bureau zaprasza swoich członków na Road Show. W dniu 11.10.2012 Gdańsk Convention Bureau organizuje w Monachium Road Show pod nazwą "Let`s Gdańsk", skierowany do niemieckich firm organizujących spotkania biznesowe i zainteresowanych potencjalnie Gdańskiem i Regionem.

Selekcją Gości zajmuje się profesjonalna firma tmf dialogmarketing GmbH, specjalizująca się w działaniach marketingowych, skierowanych głównie na rynek niemiecki. W spotkaniu weźmie udział ok. 25 osób z różnych firm eventowych. Prezentacja "Lets`s Gdańsk" odbędzie się w Konsulacie Generalnym RP w Monachium i będzie miała charakter prezentacji destynacji oraz Partnerów, zakończonej poczęstunkiem w formie bankietowej, z obsługą kelnerską, z daniami wyłącznie polskiej, tradycyjnej kuchni. Spotkanie rozpocznie się o godz. 18.30 i będzie trwało 2 godziny.

Planowany program spotkania:

- Powitanie gości drobnym poczęstunkiem i lampką wina
- Oficjalne powitanie przez Prezes Annę Górską
- Prezentacja Gdańska i Regionu przez Gdańsk Convention Bureau
- Prezentacje Partnerów
-Networking i poczęstunek daniami polskiej kuchni
- Losowanie nagród ufundowanych przez Partnerów z Gdańska i Regionu

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt: Beata Pawłowska,
[email protected]
tel. 058 300 06 59. Liczba miejsc ograniczona.

Koszt udziału w Road Show jest bezpłatny dla Członków Gdańskiej Organizacji Turystycznej.

Let's Gdańsk z GCB! Zapraszamy!

O GDANSK CONVENTION BUREAU:

Gdańsk Convention Bureau (GCB) zostało powołane w 2005 roku jako miejskie biuro kongresów. Jest częścią Gdańskiej Organizacji Turystycznej, stowarzyszenia, które zrzesza ponad 110 członków. Miasto Gdańsk jest strategicznym Partnerem. Na mocy porozumienia z Polską Regionalną Organizacją Turystyczną (PROT) GCB jest odpowiedzialne za promocję turystyki biznesowej. Od 2007 GCB jest pełnoprawnym członkiem ICCA - największego stowarzyszenia w branży. Głównym zadaniem Gdańsk Convention Bureau jest promocja Gdańska i Regionu, jako destynacji konferencyjnej oraz pomoc organizatorom podczas planowania wydarzeń biznesowych w naszym regionie.