"Konferencyjny Poznań - szanse i zagrożenia" - seminarium dla profesjonalistów

"Konferencyjny Poznań - szanse i zagrożenia" - seminarium dla profesjonalistów
Prezydencja Polski w Unii, Euro 2012, strategie rozwoju regionu - to wszystko stwarza szansę na rozwój branży turystyki biznesowej w Poznaniu. O możliwościach wynikających z organizacji tych, i wielu innych wydarzeń w regionie będą rozmawiać profesjonaliści branży spotkań już 13 czerwca w Poznaniu.

Seminarium dla profesjonalistów branży turystyki biznesowej "Konferencyjny Poznań - szanse i zagrożenia" ma być platformą wymiany poglądów praktyków na temat możliwości wspólnego działania, rozwoju potencjalnych obszarów współpracy wielkopolskich przedsiębiorców branży spotkań oraz przedstawicieli świata nauki i samorządów.

Do udziału w seminarium zostały zaproszone osoby mające bezpośredni wpływ na kształtowanie polityki rozwoju branży turystycznej w regionie, oraz praktycy. To da uczestnikom możliwość dyskusji w gronie specjalistów, a także zapoznania się z planami instytucji w zakresie promocji i wsparcia dla branży turystyki biznesowej. Wśród zaproszonych gości znajdą się m.in.:

Tomasz Kayser - Zastępca Prezydenta Poznania

dr hab. prof. AWF Stefan Bosiacki - AWF Poznań

Jakub Jędrzejewski - Departament Gospodarki Urząd Marszałkowski

Tomasz Wiktor - Prezes WOT (Wielkopolska Organizacja Turystyczna)

Piotr Wilczek - Prezes SKKP

Sławomir Wróblewski - Prezes Meetings Poland

Katarzyna Parysek - Poznań Convention Bureau

Seminarium, które odbędzie się 13 czerwca w godzinach 10:00-16:00 w WSNHiD w Poznaniu przy ul. Generała Tadeusza Kutrzeby 10 jest skierowane do właścicieli przedsiębiorstw branży, zainteresowanych rozwojem rynku turystyki biznesowej w Wielkopolsce.

Liczba miejsc na seminarium jest ograniczona. Osoby zainteresowane udziałem mogą kontaktować się z organizatorami do 6 czerwca pod adresem mailowym [email protected].