Jochem-Jan Sleiffrer na nowym stanowisku w sieci hoteli Hilton

 Jochem-Jan Sleiffrer na nowym stanowisku w sieci hoteli Hilton
Jochem-Jan Sleiffrer nowym starszym wiceprezesem ds. operacyjnych w Europie kontynentalnej w obszarze hoteli oferujących pełny zakres usług dla gości sieci Hilton.

Holender Jochem-Jan Sleiffer to człowiek pracowity i mający wiele lat doświadczeń na rynku hotelarskim. Od 1990 budował swoją karierę, kiedy to rozpoczął pracę w Hilton Amsterdam. Pracował na wielu stanowiskach w hotelach w wielu krajach Europy. W ciągu tych lat obejmował kierownicze stanowiska w Londynie, Brukseli, Atenach i Paryżu.

W ostatnich latach sprawował obowiązki wiceprezesa ds. operacyjnych w regionie Europy Północnej, Środkowej i Wschodniej. To pod jego przewodnictwem otwarto m.in. prestiżowy Waldorf Astoria Berlin, Hilton Tallinn Park czy Double Tree by Hilton Wrocław.

Od teraz w ramach swoich obowiązków Sleiffer zarządzać będzie 51 hotelami spod znaku marki Hilton, Double Tree by Hilton, Curio - A Collection by Hilton. Dodatkowo zarządzane przez niego jest tez 13 obiektów, które są w różnych etapach przygotowania.

W komentarzu do mianowania, Jochem-Jan Sleiffer, starszy wiceprezes ds. operacyjnych Hilton na region Europy kontynentalnej w obszarze hoteli oferujących pełny zakres usług dla gości, powiedział: „Z niecierpliwością oczekuję objęcia nowego stanowiska i rozpoczęcia pracy z naszymi zespołami w Europie kontynentalnej, gdzie będziemy wspólnie dbać o komfort naszych gości, stwarzać możliwości rozwoju zawodowego dla pracowników, zwiększać zyski dla naszych partnerów i przyczyniać się do budowania więzi między branżą hotelarską a otaczającym ją środowiskiem i klientami. Moim zamierzeniem teraz jest ponowne skupienie się na stałym podnoszeniu naszej wydajności, wprowadzaniu kolejnych innowacji w obszarze obsługi gości w coraz bardziej cyfrowym świecie i rozszerzaniu listy projektów realizowanych w Europie kontynentalnej. Cieszę się także na ponowne nawiązanie współpracy z zespołem w Holandii, gdzie 26 lat temu zaczęła się moja kariera w Hiltonie”.

INFORMACJA PRASOWA