„Jadłospis na lato” Roberta Sowy na Targach LATO 2011

„Jadłospis na lato” Roberta Sowy na Targach LATO 2011
Robert Sowa – kreator najważniejszych wydarzeń kulturalno-kulinarnych w Polsce – zaprezentuje swój „Jadłospis na lato” podczas najbliższej edycji Targów Turystyki i Wypoczynku LATO 2011. Wydarzenie odbędzie się w dniach 1-3 kwietnia tego roku w Centrum MT Polska przy ul. Marsa 56c w Warszawie. Wstęp na targi jest bezpłatny.

- Ci, którzy odwiedzą najbliższe Targi LATO, będą mieli okazję nie tylko zapoznać się z bogatą ofertą wyjazdową na każdą kieszeń, ale również spędzić wiosenny weekend w atmosferze festynu turystycznego. W programie targów znajdzie się bowiem wiele atrakcji. Jedną z nich będzie występ na scenie targowej Mistrza Kulinarnego Roberta Sowy, który zaprezentuje „Jadłospis na lato” inspirujący do smacznego i zdrowego odżywiania się w okresie letnim. Już teraz serdecznie zapraszam na to wydarzenie – mówi Urszula Potęga, prezes MT Targi, organizatora Targów LATO.

Podczas swojego wystąpienia na scenie Mistrz Kulinarny Robert Sowa nie tylko zaprezentuje „Jadłospis na lato”, ale również wraz z dietetykiem opowie o szczególnych potrawach, które poleca na letnie i upalne dni. Targi LATO będą też okazją do zdobycia autografu mistrza kuchni, który w specjalnym stanowisku na terenie targów będzie podpisywać swoje książki. Ponadto na targach będzie można zakupić z 50-procentową zniżką ostatnią publikację Roberta Sowy pt. „W poszukiwaniu smaku doskonałego”.

Na zwiedzających Targi LATO będzie też czekać wiele innych atrakcji, m.in.: występy grup artystycznych, spotkania z podróżnikami, gry, zabawy, degustacje i konkursy z cennymi nagrodami. Targi będą przede wszystkim okazją do zapoznania się z szeroką ofertą turystyczną z Polski i zagranicy na każdą kieszeń. Bezpośrednio na stoiskach będzie można zakupić wczasy, wycieczki, kolonie, zielone szkoły, obozy językowe, wyjazdy szkoleniowe, integracyjne, pielgrzymki, zarezerwować pobyty w ośrodkach wypoczynkowych, SPA, hotelach czy sanatoriach. Będą to aktualne propozycje przygotowane na urlopowy sezon wiosenny i letni oraz wyjazdy weekendowe, a wiele z nich będzie można nabyć w niższych cenach przygotowanych specjalnie na targi.

Więcej informacji o Targach LATO 2011 można znaleźć na stronie internetowej targów www.targilato.pl.

INFORMACJA PRASOWA