61 307 02 98
Porównaj obiekty

Brak obiektów w porównaniu

Grupowe zapytanie

Brak obiektów do grupowego zapytania

 

Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski | Warszawa | Konferencje

Typ obiektu: zamek

Adres:
Jazdów 2
00-467 Warszawa
mazowieckie

Wyświetl numer
Wyświetl e-mail
Sprawdź dostępność Przejdź na stronę www
drukuj

Opis

Zamek Ujazdowski
Historyczna budowla w sercu stolicy na Trakcie Królewskim, dawniej letnia rezydencja królów polskich, dziś siedziba Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski jest też idealnym miejscem konferencji, seminariów, spotkań promocyjnych oraz bankietów, których tradycja trwa od stuleci.

Sale konferencyjne - Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski

Sala Edukacyjna
Sala Edukacyjna mieści się na parterze Zamku, w ciągu komunikacyjnym Kino, Biblioteka i Czytelnia. Jej powierzchnia wynosi ok. 100 m2 wraz z 20-metrową basztą. Sprawdza się doskonale jako przestrzeń warsztatowa, wystawowa, konferencyjna i bankietowa. Bywa również wykorzystywana jako zaplecze przy wydarzeniach bardziej ludycznych, masowych, przy których dobra organizacja ma ogromne znaczenie.
Koszt wynajmu 3.000 PLN

Kino.LAB
Studyjne kino o idealnej akustyce. Stopniowalna widownia, wygodne fotele, niezależna kabina operatorów. Stopniowalne oświetlenie i możliwy dostęp światła dziennego. Wyśmienita przestrzeń na konferencje, spotkania dyskusyjne, szkolenia, prezentacje, projekcje, promocje.
Maksymalna ilość osób: 100.
Cena: 3.500 PLN
 
Sala Konferencyjna
Kameralna sala na pierwszym piętrze, odizolowana akustycznie i przestrzennie od pozostałych pomieszczeń Zamku. Powierzchnia wynosi 78 m 2 i można w niej pomieścić około 80 osób. Miejsce i jego konfiguracja doskonale przystosowane do organizowania szkoleń, konferencji.
Koszt 3.000 PLN
 
Biblioteka i Czytelnia Międzynarodowa
Biblioteka i Czytelnia zwana również Salą Nordycką, jest ważnym elementem zamkowej specyfiki, która zasadza się na odważnym łączeniu zabytku z nowoczesnością. Współczesnym wystrojem opartym o szarości, metalowe biblioteczne półki wypełnione po brzegi książkami i katalogami ze wszystkich liczących się światowych galerii, które mówią o tym miejscu więcej niż niejedna ekspozycja zamkowa.
Liczba miejsc w ustawieniu

Teatr

Podkowa

Szkoła
Sala Kinowa Sala Kinowa 100 --- ---
Sala Konferencyjna Sala Konferencyjna 70 30 40
Sala Edukacyjna Sala Edukacyjna 70 30 40
brak zdjęcia Biblioteka i Czytelnia Międzynarodowa 30 15 20

Sale bankietowe - Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski

Dziedziniec
Urokliwa przestrzeń zamkowa, w skali stolicy miejsce absolutnie wyjątkowe. Od strony południowej i zachodniej obszerne krużganki. Idealna przestrzeń na bankiety, pokazy, promocje, spotkania integracyjne.
Powierzchnia wynosi 654 m² i w samych podcieniach można pomieścić około 300 osób. W razie niepogody stosuje się zadaszenia.

Dziedziniec przylega do Qchni Artystycznej - można skorzystać z jej pomieszczeń oraz zamówić catering. W wypadku, kiedy impreza rozpoczyna się po zakończeniu działalności merytorycznej CSW, można wykorzystać również Hall Główny i zagospodarować go jako miejsce informacyjne lub promocyjne.
Pojemność od 300 w formie kolacji zasiadanej, do 1000 w formie bufetowej.
Koszt wynajmu na dobę 20.000 PLN
Dziedziniec zadaszony przez TSE wraz z pełnym nagłośnieniem i oświetleniem scenicznym, teraz to koszt tylko 30.000 PLN (rabat 25% na sale i obsługę).

Piwnice
Oryginalne zabytkowe wnętrza, cztery połączone pomiędzy sobą sale, każda o innej strukturze. Łukowate sklepienia wsparte na kolumnach, fragmenty starych murów. Unikalna atmosfera, oryginalna akustyka. Jedno z najwyżej cenionych miejsc na special events w Warszawie.
Powierzchnia piwnic wynosi ok. 350 m 2; można w nich pomieścić 300 osób. Organizację ułatwia bezpośrednia komunikacja z Qchnią Artystyczną. CSW zapewnia podstawową obsługę, oraz w ramach umów dodatkowych, obsługę specjalną.
Maksymalna ilość osób: 350.
Kosz wynajęcia na dobę: 14.000 PLN

Galeria 1
Unikalne przestrzenie ekspozycyjne, o niezwykle zróżnicowanym charakterze dające możliwość zorganizowania spacial events w klimacie wnętrz galeryjnych. Łączna powierzchnia wynosi 460 m 2 i może pomieścić ok. 600 osób. Przestrzeń ta może służyć do różnych celów: ekspozycji o charakterze komercyjnym (możliwość skorzystania z naszych ekip i wyposażenia ekspozycyjnego), pokazów promocyjnych oraz szkoleniowych, oficjalnych bankietów. Przestrzeń ma charakter ekspozycyjny, daje możliwość różnorodnego oświetlenia i stworzenia atmosfery odpowiadającej charakterowi imprezy. W wypadku imprez rozbudowanych można tę przestrzeń poszerzyć o dziedziniec.
Maksymalna ilość osób: 600 (Galeria 1) i 400 (Sala Zygmuntowska).
Cena: 20.000 PLN

Laboratorium
Laboratorium to zabytkowa część dawnego Arsenału, remontowanego budynku sąsiadującego z Zamkiem Ujazdowskim. Dysponuje Salą Widowiskową Laboratorium (243 m) oraz Galerią Laboratorium (96 m). Gościliśmy tam już wystawę Red Bull Box Galery oraz imprezę Gazety Wyborczej Wdechy 2007.
 
Liczba miejscw ustawieniu

Teatr

Podkowa

Bankiet
Dziedziniec 350 --- 700
Piwnice 150 --- 350
Galeria I 300 --- 400
brak zdjęcia Laboratorium 150 --- 250

Pokoje - Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski

BRAK
Usługi dodatkowe
Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski jest miejscem prezentacji i sztuki współczesnej w każdym z jej przejawów. CSW realizuje wystawy, prezentacje teatru wizualnego, performances, koncerty muzyki współczesnej, pokazy filmów eksperymentalnych i sztuki video oraz warsztaty twórcze, jak również zdarzenia artystyczne stojące na pograniczu różnych dyscyplin.

Osobnym polem aktywności Centrum są różnorodne programy edukacyjne realizowane na zamówienie szkół, uczelni, a także adresowane do szerokiej publiczności.
Gościom Zamku Ujazdowskiego służy również restauracja Qchnia oraz Kawiarnia Okna.

Siedziba Centrum Sztuki Współczesnej jest również idealnym miejscem konferencji, seminariów, spotkań promocyjnych oraz bankietów. Zróżnicowane wnętrza z oryginalnym klimatem - m.in. zabytkowe piwnice, kino studyjne, zamkowy dziedziniec z krużgankami - są znakomitą oprawą nietuzinkowych special events.
Komentarze

Aktualnie brak komentarzy dla tego obiektu. Bądź pierwszy dodaj komentarz!

Dodaj komentarz
Ocena*:
Partnerzy

Formularz zapytania grupowego

Twoje zapytanie zostanie wysłane bezpośrednio do zaznaczonych obiektów konferencyjnych. Średni czas odpowiedzi wynosi do 24h.
* - pola obowiązkowe

DANE OSOBOWE:

Data Wydarzenia, czas trwania, liczba sal:

liczba uczestnikow:

liczba pokoi:

INFORMACJE DODATKOWE:

Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij