61 307 02 98
Porównaj obiekty

Brak obiektów w porównaniu

Grupowe zapytanie

Brak obiektów do grupowego zapytania

HOTELE HISTORYCZNE W POLSCE - Sale konferencyjne

Hotele Historyczne w Polsce (Stowarzyszenie, członek Historic Hotel sof Europe) to zamki, pałace, dwory i wille, które po odnowieniu, a czasem nawet po podźwignięciu z ... (czytaj więcej)

ruin powróciły do dawnej świetności, ale w nowej funkcji. Wpisane do rejestru zabytków nadążają za nowoczesnością i chwalą się co najmniej trzema gwiazdkami, tradycyjną polską kuchnią, usługami SPA, organizacją konferencji, spotkań biznesowych i wszelkich imprez okolicznościowych. Są wśród nich budowle różnego typu – ale wszystkie łączy jedno – klimat dawnych wieków.

Celem Stowarzyszenia jest, aby jak najwięcej osób dowiedziało się, że istnieje w hotelowej branży taka przestrzeń, w której nie ma miejsca na sztampę i bylejakość.

Hotele Historyczne są jedyne w swoim rodzaju. Warto je poznać. Warto je poznać lepiej.

Znalezione obiekty: 3
Hotel MaMaison Le Regina zobacz prezentację
Liczba uczestników: ---
Liczba miejsc noclegowych: ---
MaMaison Residence Diana zobacz prezentację
Miasto: Warszawa
Liczba uczestników: ---
Liczba miejsc noclegowych: ---
Dwór Kombornia Hotel & SPA**** zobacz prezentację
Miasto: Krosno
Liczba uczestników: ---
Liczba miejsc noclegowych: ---
Kompleks oferujący sale szkoleniowe, zaplecze rekreacyjne oraz smakowite dania w restauracji, a wszystko to w eleganckim, zamkowym stylu.

Partnerzy
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij