Porównaj obiekty

Brak obiektów w porównaniu

Kliknij ikonę salebiznesowe.pl i dodaj obiekt do porównania.

Grupowe zapytanie

Brak obiektów do grupowego zapytania

Nowość! Kliknij ikonę salebiznesowe.pl i wyślij jedno zapytanie do kilku obiektów.

Focushotel - Sale konferencyjne

Hotele Focus: Cel? Silna polska marka (czytaj więcej)

>

Sieć Hotele Focus działająca w Łodzi, Szczecinie, Bydgoszczy i w Gdańsku chce w ciągu pięciu lat powiększyć swój stan posiadania do ok. 15 obiektów. Zamierza sama je budować, jak też przejmować nieruchomości w dzierżawę lub w zarządzanie. Planuje również stworzyć sieć obiektów afiliowanych przy głównej marce.

W ramach działań związanych z rozwojem sieci spółka Immobile, właściciel Hoteli Focus, podpisała umowę z firmą doradczą Colliers International. Colliers ma pomagać spółce w zakresie oceny atrakcyjności potencjalnych lokalizacji oraz ich wyboru, prowadzenia negocjacji umów dzierżawy nowych obiektów i funkcjonowania obiektów hotelowych.

Ważnym elementem wspólnych działań będzie też opracowanie i wdrożenie modelu współpracy Immobile z prywatnymi hotelami przy tworzeniu sieci obiektów afiliowanych, które mogłyby liczyć na wspólną platformę rezerwacyjną, marketing i szkolenia. – Dzięki współpracy z Colliers International planujemy znaczącą ekspansję na terenie całego kraju oraz udoskonalenie oferty dla gości naszych hoteli – mówi bydgoski biznesmen Rafał Jerzy, prezes Immobile, który jest też głównym akcjonariuszem giełdowej spółki Makrum, działającej w branży ciężkich konstrukcji stalowych.

Do sieci Focus, która powstała w połowie tej dekady, należą dwa obiekty 2-gwiazdkowe w Bydgoszczy (36 pokoi) i Łodzi (116 pokoi) oraz dwa obiekty 3-gwiazdkowe w Szczecinie (119 pokoi) oraz w Gdańsku (98 pokoi). Teraz Immobile chce stworzyć silną polską markę miejskich hoteli biznesowych, która byłaby alternatywą dla zachodnich sieci ekonomicznych. Obecnie szuka lokalizacji w największych miastach Polski. Hotele sieci chcą oferować gościom w cenie pokoju saunę, siłownię, bezpłatny dostęp bezprzewodowy do internetu, stworzyły też ofertę „kanapka i kawa na drogę”, pozwalając gościom zaopatrzyć się w prowiant na cały dzień.

Znalezione obiekty: 7
Hotel Focus Szczecin zobacz prezentację
Liczba uczestników: ---
Liczba miejsc noclegowych: ---
Hotel Focus Łódź zobacz prezentację
Miasto: Łódź
Liczba uczestników: ---
Liczba miejsc noclegowych: ---
Hotel Focus Bydgoszcz zobacz prezentację
Miasto: Bydgoszcz
Liczba uczestników: ---
Liczba miejsc noclegowych: ---
Focus Hotel Białystok zobacz prezentację
Liczba uczestników: ---
Liczba miejsc noclegowych: ---
Focus Hotel Katowice Chorzów zobacz prezentację
Liczba uczestników: ---
Liczba miejsc noclegowych: ---
Sześć przestronnych, klimatyzowanych, profesjonalnych i nowocześnie wyposażonych sal konferencyjnych zaledwie 2 km od centrum miasta.
Focus Hotel Premium w Lublinie zobacz prezentację
Miasto: Lublin
Liczba uczestników: ---
Liczba miejsc noclegowych: ---
Focus Gdańsk zobacz prezentację
Miasto: Gdańsk
Liczba uczestników: ---
Liczba miejsc noclegowych: ---

Formularz zapytania grupowego

Twoje zapytanie zostanie wysłane bezpośrednio do zaznaczonych obiektów konferencyjnych. Średni czas odpowiedzi wynosi do 24h.
* - pola obowiązkowe

DANE OSOBOWE:

Data Wydarzenia, czas trwania, liczba sal:

liczba uczestnikow:

liczba pokoi:

INFORMACJE DODATKOWE:

Szukasz sali konferencyjnej? Bezpłatnie pomożemy Ci znaleźć idealny obiekt na Twoje wydarzenie! Napisz na [email protected]