Zakopane Mountain Resort

Zakopane Mountain Resort

Nowa inwestycja Zakopane Mountain Resort owiana jest tajemnicą. Nie wiadomo, w którym dokładnie miejscu powstanie nowy hotel. Na niektórych stronach możemy jednak znaleźć informację, że inwestorem jest deweloper z Austii. 

Dlaczego Zakopane Mountain Resort jest kontrowersyjny?

A to dlatego, że ma składać się aż z 16 pięter, co nie pasuje do niskiej góralskiej zabudowy. Tak wysoki budynek może zasłonić wiele pięknych górskich krajobrazów. 


Źródła donoszą, że Zakopane Mountain Resort ma w swojej ofercie posiadać 186 luksusowych apartamentów i 12 penthousów o zróżnicowanej powierzchni (od 150 do 180 mkw). W podziemnych kondygnacjach znajdować się będzie parking na 250 samochodów, do którego będzie można się dostać cichobieżnymi windami. 


Co w środku budynku?

Zakopane Mountain Resort zaoferuje swoim gościom oprócz komfortowych apartamentów urządzonych w standardzie 5-gwiazdkowym i przestronnych penthousów, również dużą i klimatyczną restaurację, która pomieści do 500 osób, przez co będzie można w niej organizować przyjęcia okolicznościowe i firmowe imprezy. Na terenie nowego zakopiańskiego hotelu 5-gwiazdkowego znajdą się również sale konferencyjne, które poszerzą zaplecze biznesowe tej popularnej turystycznej miejscowości. 


Nowy hotel w Zakopanem będzie posiadał również własny basen, siłownię i strefę SPA.

Budowa ma się rozpocząć w 2021 roku. Nie wiadomo jednak, kiedy przyjmie pierwszych gości.