Witkac Residence by Aries

Witkac Residence by Aries

Zakopane zyska kolejną inwestycję w systemie condo. Tym razem będzie to pięciogwiazdkowy obiekt o nazwie Witkac Residence by Aries powstający przy ulicy Partyzantów, na wzgórzu Wilcznik, w sąsiedztwie Krupówek.

Operatorem nowego zakopiańskiego hotelu jest firma Platan Hotels & Resort, posiadająca już w stolicy zimowej turystyki inny hotel (Aries Hotel & Spa Zakopane). 

W pięciogwiazdkowym Witkac Residence by Aries ma powstać narciarnia, dzięki czemu nowy hotel w Zakopanem będzie doskonałą bazą noclegową podczas wyjazdów na narty. 

We wnętrzach luksusowego hotelu powstanie strefa wellness z jacuzzi i saunami, lobby bar, kawiarnia, a także przestrzeń, którą projektant nazywa "kreatywną przestrzenią do pracy cichej, która umożliwi pracę zdalną w hotelu".

W hotelu Witkac Residence by Aries powstanie 78 apartamentów z aneksami kuchennymi o powierzchni od 32 do 76 mkw. Lokale sprzedawne są w systemie condo - z przychodami w systemie 50/50 lub bez umowy operatorskiej do własnego użytku. Operator, firma  Platan Hotels & Resort, zobowiązuje się do pokrycia wszelkich kosztów związanych z prowadzeniem działalności.