Vienna House Easy Wrocław

Vienna House Easy Wrocław

Czy wrocławscy event managerowie są gotowi na wiadomość o budowie nowoczesnego hotelu znanej sieci, w centrum miasta, z zapleczem konferencyjnym? Vienna House Easy Wrocław dołączy do wrocławskich obiektów, w których można organizować konferencje, szkolenia i inne spotkania biznesowe. Sale konferencyjne o łącznej powierzchni 360 m2 dadzą wiele możliwości nie tylko lokalnym organizatorom wydarzeń biznesowych, ale również lokalnym przedsiębiorcom i osobom z całej Polski, które szukają ciekawego miejsca na event na Dolnym Śląsku. 

Architektura hotelu doskonale pasuje do architektury przemysłowej starego dworca i znajdującego się w pobliżu Ogrodu Botanicznego. Budynek hotelu ma być jednym z obiektów wchodzących w skład kompleksu otaczającego objętą ochroną zabytków Starą Piekarnię.

W środku nie zabraknie tak dobrze znanych we Wrocławiu krasnali. Będą one towarzyszyły gościom na każdym kroku i towarzyszyły im podczas podróży po hotelu. 

W hotelu Vienna House Easy Wrocław powstanie także modna Restauracja Gasthouse i stylowo urządzone lobby bar. Znajdą coś dla siebie również miłośnicy sportu, bowiem wrocławski hotel oferować będzie strefę fitness z nowoczesnym sprzętem do treningu siłowego i wytrzymałościowego. 

Inwestor nie zapomniał także o podziemnym parkingu z 44 miejscami. W sieci Vienna House ważne jest stawianie na mobilność. Według koncepcji mobilności Vienna House Easy Wrocław zaproponuje swoim gościom wypożyczalnię rowerów i stację ładowania samochodów elektrycznych.


Pierwsi goście będą mogli korzystać z pobytu w nowym hotelu w 2022 roku.