Verano Residence Jurata od spółki Dekpol

Verano Residence Jurata od spółki Dekpol

Dekpol dostał pozwolenie na realizację projektu w Juracie. Za sprawą spółki mają powstać tu budynki usługowe do zakwaterowania turystycznego oraz część mieszkaniowa. Zgodę na budowę wydał Starosta Pucki 17 października 2017 roku. Verano Residence Jurata powstanie przy ulicy Mestwina. W trzykondygnacyjnym budynku ma powstać 11 apartamentów, z których każdy będzie miał rozległy taras lub balkon. 

Jurata jest jednym z najatrakcyjniejszych kurortów nad Bałtykiem. Nowa inwestycja od firmy Dekpol będzie znajdować się blisko plaży, co uatrakcyjnia jej ofertę. W apartamentowcu będą pomieszczenia mieszkalne o łącznej powierzchni od 30,9 metrów kwadratowych do 57,6, a największe tarasy i balkony będą miały 30 mkw. Dla mieszkańców tego miejsce zaplanowano również podziemny parking oraz naziemne miejsca postojowe. 

Gdyńskie Studio Ideograf przygotowało projekt wystroju wnętrz oraz całości budynku Verano Residence Jurata. Każdy z apartamentów wykonanych pod klucz będzie odznaczał się wyjątkowym, designerskim wystrojem.

Apartamentowiec stanie się atrakcyjną nadmorską inwestycją dzięki komfortowej lokalizacji w popularnym kurorcie położonym na Półwyspie Helskim, wokół malowniczych terenów oraz sosnowych lasów. 

Inwestycja Verano Residence Jurata ma się składać z trzykondygnacyjnego budynku, w którym znajdzie się 11 lokali o łącznej powierzchni ok. 524 metrów kwadratowych. Wartość przychodów szacuje się na około 12 mln zł netto. Realizacja inwestycji ma nastąpić już w pierwszym kwartale 2018 roku.