TRIBE Kraków Stare Miasto

TRIBE Kraków Stare Miasto

Drugi i ostatni jak na razie hotel lifestylowej marki TRIBE powstanie w Krakowie. Pierwszy, tak jak pisaliśmy wcześniej, powstanie w Warszawie. 

Krakowski hotel umiejscowiony zostanie w samym centrum miasta, niedaleko Brazy Floriańskiej, Rynku i najważniejszych punktów na mapie Krakowa (muzea, galerie, biurowce, uniwersytety, Tauron Arena, ICE). Lepszej lokalizacji chyba nie można było sobie wymarzyć. 

Na terenie hotelu TRIBE Kraków Stare Miasto powstanie 170 komfortowych pokoi z wysokiej jakości łóżkami i wieloma udogodnieniami. Powstanie również centrum fitness, centrum, restauracja, bar i kącik kawowy. W przestrzeniach wspólnych lecieć będzie muzyka reprezentująca wiele gatunków muzycznych, a w punktach gastronomicznych goście będą mogli spróbować różnych odmian kawy. W nowym hotelu na mapie Krakowa każdy znajdzie więc coś dla siebie.

Projektanci nowego hotelu w Krakowie inspirowali się głównie kinem, sztuką i twórczością Edwarda Hoppera i Williama Egglestona. 

- W projekcie wykorzystamy charakterystyczne, wykonane na zamówienie wzory i materiały - wyjaśnia Isabel Galindo, Business Development Manager z Stone Desings.

Otwarcie planowane jest na 2022 rok.