Tre Monti Ski&Bike Resort

Tre Monti Ski&Bike Resort

Tre Monti Ski&Bike Resort to nowy kompleks, który powstaje w centrum Karpacza. Jedna z najchętniej wybieranych przez turystów miejscowość w górach zyska nie tylko pokaźną bazę noclegową, ale również zaplecze biznesowe i strefę SPA z częścią basenową.

Tre Monti Ski&Bike Resort z zewnątrz przypominać będzie swoją architekturą inne góralskie zabudowania. Użyte zostaną takie tradycyjne materiały, jak drewno, kamień i tynk. W środku zaś kompleks będzie skrywał wiele udogodnień i nowoczesnych rozwiązań technologicznych, które podniosą standard korzystania z obiektu.

Powstający resort składać się będzie z czterech budynków połączonych ze sobą specjalnymi jednokondygnacyjnymi łącznikami. Budynki zbudowane zostaną z 3 kondygnacji nadziemnych i podziemnych. W dwóch z nich znajdą się garaże, a w dwóch innych pomieszczenia techniczne i gospodarcze. W jednym z nich znajdzie się również restauracja z użytkowym tarasem. Inny zaś budynek kompleksu oferować będzie bar czy strefę SPA z częścią basenową.

Łącznie Tre Monti Ski&Bike Resort oferować będzie swoim gościom 112 apartamentów pensjonatowych. Każdy z nich będzie miał balkon lub taras. Wpłynie to na maksymalny komfort gości.

Przeszklone ściany budynków gwarantować będą zapierające dech w piersiach widoki na górskie krajobrazy.

Już nie możemy się doczekać!