Sun & Snow Resorts - Solina

Sun & Snow Resorts - Solina

Sun & Snow Resorts - Solina to nowa inwestycja powstająca w Polańczyku, czyli w samym sercu Bieszczad. Bliska odległość Jeziora Solińskiego zapewnia doskonałą lokalizację z punktu widzenia turystycznego i rekreacyjnego. Kompleks będzie funkcjonował jako condohotel. Na jego terenie znajdzie się 250 apartamentów. Inwestycje działające w systemie condo to coraz częściej pojawiające się obiekty w Polsce. Jest to dobra okazja do pomnażania majątku i stanowi alternatywę do lokaty w banku.

Sun & Snow Resorts Solina w Polańczyku zaoferuje swoim przyszłym gościom pobyt w 4-gwiazdkowych wnętrzach. Dla gości powstanie SPA, basen, plac zabaw oraz część restauracyjno-konferencyjna. Nowy obiekt w Bieszczadach zaoferuje wiele możliwości aktywnego spędzenia czasu, wykorzystując walory turystyczne okolicy. Miejscowość, w której znajduje się resort, czyli Polańczyk, może się pochwalić również uzdrowiskowymi walorami.

Apartamenty składać się będą z części sypialnej, aneksu kuchennego i łazienki. Rozmieszczone zostaną w dwóch budynkach - każdy składający się z 3 segmentów. Rozmiar apartamentów wahać się będzie od 20 do 75 mkw. Na dachu budynków znajdować się będą zielone tarasy. Oprócz pieczołowitego wykorzystania walorów otoczenia, zadbano również o elementy dekoracyjne nawiązujące do kultury ludowej.