Sanatorum Milicyjne Arche

Sanatorum Milicyjne Arche

Sanatorium Milicyjne Arche Hotel to wyjątkowy obiekt, którego powstanie związane jest z adaptacją niedokończonego w latach 80. XX wieku Sanatorium Milicyjnego. Oryginalny, imponujący 6-piętrowy gmach zostanie przywrócony do życia, a jego wnętrza zachowają klimatyczny styl retro, przenosząc gości w fascynującą podróż w czasie.

Arche Sanatorium Milicyjne w Nałęczowie zapewni niezapomniane doświadczenia dla firmowych meeting plannerów, oferując łącznie 600 metrów kwadratowych przestrzeni konferencyjno-eventowej. Centrum biznesowe będzie obejmować przestronną salę, z której będzie można wyjść na zewnątrz, do urokliwej restauracji lub zrelaksować się na zielonym patio wewnątrz hotelu. Dodatkową zaletą będzie możliwość podziału głównej sali na mniejsze przestrzenie, dostosowując się do potrzeb każdej organizowanej konferencji czy eventu. Ponadto, hotel zaoferuje 4 mniejsze sale przy pokojach, a także kameralne VIP Roomy, idealne na prywatne spotkania.

W obiekcie znajdzie się 308 gustownie urządzonych pokoi o zróżnicowanych powierzchniach. Nie braknie również luksusowych apartamentów z tarasami, by zapewnić wyjątkowy komfort najbardziej wymagającym gościom. Łącznie, obiekt będzie dysponował 650 miejscami noclegowymi, pozwalając na przyjęcie zarówno dużych grup, jak i indywidualnych podróżujących, którzy poszukują zarówno wypoczynku, jak i inspirujących wrażeń.

Oczywiście, pobyt w Arche Hotelu nie byłby kompletny bez wyśmienitego doświadczenia kulinarnego. Goście będą mieli możliwość skosztowania wykwintnych potraw w restauracji oraz delektowania się przepięknym widokiem z tarasu widokowego w towarzystwie ulubionego napoju w hotelowym barze.

Nie lada gratką dla odwiedzających będzie strefa SPA, gdzie chwila relaksu nabierze wyjątkowego znaczenia. Basen i zewnętrzne jacuzzi pozwolą zapomnieć o codziennych troskach, a centrum rehabilitacyjne zadba o kompleksowe wsparcie gości w ich poszukiwaniach zdrowia i harmonii.

Sanatorium Milicyjne Arche Hotel to nie tylko piękno historii w nowoczesnym wydaniu, ale również idealne miejsce dla tych, którzy szukają wspaniałych doznań i wyjątkowych wrażeń podczas swojego pobytu. Ten magiczny obiekt stworzy wyjątkową atmosferę, która zadowoli nawet najbardziej wymagających gości.