Royal Tulip Warsaw Apartments

Royal Tulip Warsaw Apartments

To pierwszy obiekt marki Royal Tulip nie tylko w Polsce, ale również w Europie. Dotychczas ta luksusowa marka francuskiej sieci Louvre Hotels Group funkcjonowała głównie w Azji. Teraz zawita do Warszawy.

Nowy apartamentowiec powstanie w ramach kompleksu Unique Tower, czyli w samym sercu nowego biznesowego centrum miasta. Nie bez powodu w Royal Tulip Warsaw Apartments znajdzie się centrum konferencyjne. Będzie ono konkurencyjne dla obiektów znajdujących się w pobliżu.

Luksusowa francuska marka jest gwarancją najwyższej jakości i najlepszego sprzętu konferencyjnego. We wnętrzach apartamentowca poczujemy ducha i historię Warszawy, bowiem inspirowane będą właśnie klimatem stolicy. Na ścianach wisieć będą zdjęcia zdolnych, młodych fotografów, a menu restauracji inspirowane będzie smakami Warszawy.

Nie zabraknie również luksusowej strefy SPA, miejsca do ćwiczeń, całodobowej recepcji i wielu udogodnień.

Royal Tulip Warsaw Apartments przy ulicy Grzybowskiej zaoferuje swoim gościom aż 448 apartamentów o zróżnicowanej powierzchni od 28 do 67 m2. Według projektu każdy apartament będzie posiadał własną łazienkę i aneks kuchenny. W części z nich znajdzie się również ogród zimowy, loggię lub balkon.