Rezydencja Park Orła i Kopernika

Rezydencja Park Orła i Kopernika

W Mielnie przy ulicy Orła Białego i Kopernika powstanie nowa inwestycja od Firmus Group. Będą to apartamenty, które będzie można wynająć na krótki okres. Pracę nad budową Rezydencji Park Orła i Kopernika rozpoczną się jeszcze w tym miesiącu.

Rezydencja Park Orła i Kopernika powstanie w atrakcyjnej lokalizacji. Apartamenty znajdą się blisko do morza oraz jeziora Jamno, ponadto miejsce to otoczone będzie parkiem sosnowym, w którym są ścieżki rowerowe, trasy do joggingu czy nordic walkingu.

Projekt inwestycji zakłada budowę dwóch oddzielnych trzypiętrowych budynków. W każdym z nich ma się znaleźć 12 apartamentów wyposażonych w pokój dzienny z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki oraz tarasu w przypadku pomieszczań na parterze lub balkonu przy apartamentach na piętrze. Każdy budynek będzie posiadał windę, a dla klientów powstaną tu również indywidualne miejsca parkingowe.

Pracę rozpoczną się już w listopadzie, a zakończenie budowy przewiduje się na koniec 2018 roku. Autorami projektu są architekci z Warzech Studio z Koszalina. Deweloper umożliwił już klientom możliwość zapisów na zakup apartamentów w Rezydencji Park Orła i Kopernika