Renaissance Gdańsk Hotel

Renaissance Gdańsk Hotel

Renaissance Gdańsk Hotel zaoferuje swoim gościom pokoje w 5-gwiazdkowym standardzie. Poza ofertą noclegową w hotelu znajdzie się również strefa Wellness & SPA, basen, restauracja i kompleks sal konferencyjnych.

Prestiżowa lokalizacja na Wyspie Spichrzów, nad rzeką Motława, z pewnością przyciągnie do nowo powstającego miejsca zarówno gości indywidualnych, jak i biznesowych. Rozbudowana oferta noclegowa, konferencyjna, gastronomiczna i rekreacyjna sprawią, że każdy znajdzie tu coś dla siebie.


Otwarcie hotelu planowane jest na końcówkę 2021 roku. W pięciogwiazdkowym Renaissance Gdańsk Hotel powstanie 250 pokoi o wysokim standardzie, a także strefa SPA i własny basen. Goście będą mogli również korzystać z usług Skybaru i wielofunkcyjnej restauracji, w której oprócz spożycia posiłku, będzie można także wyprawić przyjęcie okolicznościowe, a nawet zorganizować biznesowe spotkanie na większą liczbę osób.

Kompleks sal konferencyjnych zapowiada się również bardzo dobrze. 5-gwiazdkowy standard, międzynarodowa sieć Marriott International i prestiżowa część Gdańska - nowe miejsce brzmi obiecująco pod kątem biznesowym!

Obiecująco brzmią również słowa Janusza Mitulskiego, senior director development CEE & Ukraine sieci Marriott International. Mówi on o całkowicie nowym podejściu do konferencji i spotkań biznesowych, które idealnie wpisze się w charakter tego miasta.

Nowy hotel będzie połączeniem niewymuszonej elegancji i lokalnego klimatu historycznego Gdańska.