Radisson Blu Resort Świnoujście

Radisson Blu Resort Świnoujście

Otwarcie ekskluzywnego Hotelu Radisson Blu Resort w Świnoujściu zaplanowano na II lub III kwartał 2017 roku. W luksusowym, pięciogwiazdkowym hotelu będzie znajdowało się 340 stylowo urządzonych pokoi i apartamentów z zachwycający widokiem na morze. Ekskluzywna restauracja serwować będzie wykwintne dania z całego świata, w hotelu znajdować się będzie kilka barów oraz kawiarnia widokowa na 13. piętrze. Dodatkową atrakcją będzie klub muzyczny ze strefą gier. Na Gości ceniących sobie aktywność fizyczną czekać będzie doskonale wyposażona siłownia z salą fitness, a strefa wellness pozwoli na chwilę relaksu. W Hotelu Radisson Blu Resort będzie znajdowało się największe na Wybrzeżu centrum konferencyjne mieszczące do 1000 osób. Wielką atrakcją wyróżniającą hotel będzie znajdujący się na wysokości 50 m n.p.m basen infinity edge z barem i tarasem na dachu.

Hotel Radisson Blu Resort jest położony niespełna 5 km od malowniczej, niemieckiej wyspy Uznam i uroczego, nadmorskiego miasteczka Ahlbeck. W odległości 11 km znajduje się lotnisko Heringsdorf (HDF).

Hotel Radisson Blu będzie doskonałym miejscem zarówno na rodzinne wakacje czy weekendowy wypad nad morze, jak i na poważne konferencje i spotkania biznesowe. Radisson Blu gwarantuje najwyższą jakość, a doświadczeni pracownicy zadbają o komfort Gości.