Radisson Blu Resort Ostroda Mazury Lakes

Radisson Blu Resort Ostroda Mazury Lakes

Radisson Blu Resort Ostroda Mazury Lakes to 4-gwiazdkowa gwarancja udanego wypoczynku. Nowy hotel powstaje na Mazurach, w "Krainie Tysiąca Jezior". Na terenie kompleksu znajdzie się własna przystań, Aquapark, strefa SPA i centrum konferencyjne na 1000 osób.

Nowy ostródzki kompleks powstaje na miejscu niedokończonego kompleksu Hotel & Resort Plaza by Condohotels, którego budowę wstrzymano na poziomie osiągnięcia stanu surowego.


Radisson Blu Resort Ostroda Mazury Lakes to jeden z niewielu hoteli powstających na Warmii i Mazurach. Jest to trudny rynek hotelarski, bowiem poza sezonem występuje w tym regionie bardzo niskie obłożenie. Nowe inwestycje w infrastrukturę drogową (w tym trasa S7) są szansą na rozwinięcie turystyki w tej części Polski, a co za tym idzie - szansą na pozytywne przyjęcie nowo powstających obiektów hotelowych.


W Radisson Blu Resort Ostroda Mazury Lakes powstanie 241 pokoi, centrum SPA, Aquapark i część konferencyjna, mieszczącą łącznie do 1000 osób. Tak duże zaplecze biznesowe da duże pole możliwości lokalnym przedsiębiorcom i organizatorom spotkań biznesowych z województwa warmińsko-mazurskiego.


Otwarcie hotelu planowane jest trzeci kwartał 2020 roku.