Q Hotel Sopot

Q Hotel Sopot

Q Hotel Sopot jest nowoczesnym obiektem budowanym z myślą o zapewnieniu najwyższego komfortu i luksusu swoim przyszłym gościom. Planowane otwarcie tego 220-pokojowego hotelu ma miejsce w roku 2026.

Jednym z głównych atutów tego hotelu będzie rozbudowana strefa SPA, zapewniająca relaks i odprężenie dla każdego gościa. Znajdzie się w niej szeroki wachlarz zabiegów, basen, zespół saun oraz grota śnieżna, które zapewnią wyjątkowe doznania i regenerację dla ciała i ducha. Dodatkowo, dostępna będzie profesjonalnie wyposażona siłownia, umożliwiająca aktywny wypoczynek i dbanie o kondycję fizyczną.

Restauracja z barem to kolejny element, który wyróżni ten hotel. Znajdująca się w nim restauracja zapewni wyśmienite doznania kulinarne, serwując dania przygotowywane z najwyższą starannością przez doświadczonych kucharzy. Bar z kolei będzie doskonałym miejscem do relaksu i degustacji wysokiej jakości napojów w przyjemnej atmosferze.

Dla osób podróżujących w celach biznesowych, Q Hotel Sopot będzie także idealnym miejscem do organizacji konferencji i spotkań. Przestrzeń konferencyjna o imponującej powierzchni około 900 metrów kwadratowych zapewni odpowiednie warunki do efektywnej pracy oraz organizacji różnego rodzaju wydarzeń biznesowych.