Puro Canaletta Warszawa

Puro Canaletta Warszawa

Hotel Puro Canaletta w Warszawie, którego budowa rozpoczęła się w styczniu 2023 roku, to nowoczesny obiekt, który planuje otwarcie do końca 2024 roku. Hotel będzie miał dziesięć kondygnacji naziemnych oraz dwie kondygnacje podziemne, w których znajdować się będzie garaż. Powierzchnia użytkowa budynku wynosić będzie 5900 metrów kwadratowych.

Nowoczesny hotel zaoferuje 192 komfortowo wyposażone pokoje, zaprojektowane z myślą o wygodzie gości. Dla osób podróżujących w celach biznesowych dostępna będzie część konferencyjna, umożliwiająca organizację spotkań i wydarzeń. Dodatkowo, na terenie hotelu znajdować się będą restauracja, sky bar z widokiem na panoramę miasta, a także strefa SPA i siłownia, które zapewnią gościom relaks i regenerację.

Projekt architektoniczny budynku został stworzony przez renomowane biuro Kikowski Architekci, znane z nowatorskich i funkcjonalnych rozwiązań. Wnętrza hotelu to dzieło duńskiej pracowni GamFratesi, która zadbała o harmonijne połączenie nowoczesnego designu z przytulną atmosferą. W efekcie powstanie elegancki i komfortowy hotel, który z pewnością spełni oczekiwania zarówno gości biznesowych, jak i turystów odwiedzających stolicę Polski.