Pięciogwiazdkowy The Bridge na Ostrowie Tumskim we Wrocławiu

Pięciogwiazdkowy The Bridge na Ostrowie Tumskim we Wrocławiu

W dniu dzisiejszym rozpoczęła się budowa nowego hotelu na Ostrowie Tumskim we Wrocławiu. Na uroczystości inaugurującej budowę zdradzono jego nazwę - The Bridge oraz przedstawiono wizualizację budynku wraz z projektami wnętrz. Ten pięciogwiazdkowy hotel powstanie w miejscu wyburzonej przychodni studenckiej. The Bridge będzie działać pod szyldem luksusowej marki MGallery by Sofitel. Wykonawcą projektu jest firma Strabag.

Nowy budynek swoją architekturą wpisywać się będzie w historyczną część miasta i idealnie dopełni istniejącą przestrzeń Ostrowa Tumskiego. Do budowy wykorzystana zostanie wypalana cegła, beton, szkło i metal. Hotel ten nie ma pozostawać niezauważalny pośród innych budynków w Ostrowie, ale nie ma też ich przytłoczyć - The Bridge Hotel stanie się unikalnym miejscem pośród historii miasta.  

Pokoje hotelowe będą mogły zapewnić gościom komfort i wygodę poprzez swoją przestronność i nowoczesne pomieszczenia urządzone z materiałów wysokiej klasy. Dużą atrakcją będzie również sala bankietowa z wyjściem na ogród oraz dach z tarasem widokowym pozwalającym zachwycać się panoramą okolicy.

Hotel The Bridge marki MGallery by Sofitel stanie się idealnym miejscem na spotkania biznesowe lub przystankiem w dalekiej podróży dla każdego, kto ceni sobie komfortowe warunki. Architekci z biura projektowego Forum Architekci zaznaczyli, że budynek będzie miał sześć pięter, a na każdym z nich mieścić się będą luksusowe pomieszczenia spełniające wymagania pięciogwiazdkowego hotelu.