Osada Qdowa

Osada Qdowa

W ramach inwestycji Resort ***** Osada Qdova powstają 72 niezależne, w pełni wykończone i wyposażone apartamenty klasy Premium. Osada znajdować się będzie w kurorcie zdrojowym Kudowa-Zdrój, który słynie z pięknych widoków na niesamowite Góry Stołowe. Apartamenty będą posiadać duże, przeszklone tarasy umiejscowione na południowo-zachodnim stoku, które umożliwią podziwianie otuliny parku narodowego bez wychodzenia z pomieszczenia. 

W skład kompleksu wchodzić będzie centrum rekreacyjne i SPA z basenem wewnętrznym, torami wodnymi, kaskadami, leżankami i masażami. Co więcej, znajdą się też wanny jacuzzi i sauny tematyczne. Tym, co będzie wyróżniać strefę aktywności, jest jedyny w regionie basen Infiniti Pool, z przednią ścianą ze szkła, znad którego będzie się rozciągać przepiękny widok na malownicze okoliczne wzgórza i doliny. Oprócz tego Goście będą mogli skorzystać z restauracji, sali do jogi, siłowni, gabinetów SPA i sali wykładowej, która idealnie sprawdzi się jako przestrzeń do przeprowadzenia szkoleń i warsztatów. Obiekt ma zostać otwarty w drugiej połowie 2024 roku. 

Luksusowe apartamenty zostaną zaprojektowane przez słynne i cenione Studio Doroty Szelągowskiej. Wybrać można spośród trzech stylów aranżacji przestrzeni o powierzchni 35 i 44 metrów kwadratowych. Do wyboru pozostają style: minimal, modern oraz japandi. Co więcej, każdy z apartamentów posiadał będzie swoje własne miejsce postojowe w hali garażowej oraz zewnętrzne miejsce postojowe, oraz dwudziestometrowy kompletnie wyposażony i umeblowany taras. Na terenie Osady Qdowa funkcjonować będzie wyśmienita Restauracja Gospoda na Szlaku, która cieszy się dużym zainteresowaniem. Nowy koncept kulinarny Osady Qdova opierać ma się na kuchni lokalnej z dużym naciskiem na wykorzystanie pochodzących od lokalnych dostawców ryb, mięs oraz wędlin. W ramach wynajmu krótkoterminowego turyści oprócz noclegu będą mogli korzystać z usług wzorowanych na klasycznym hotelu takich jak możliwość wykupienia pobytu z wyżywieniem, serwis sprzątania na życzenie, obsługa recepcyjna i obsługa concierge. 

Spółką, która będzie zajmować się zarządzaniem Resort ⁎⁎⁎⁎⁎ Osada Qdova jest spółka Vistas Invest Sp. z.o.o., stworzona przez zespół ludzi z doświadczeniem w budowaniu inwestycyjnych produktów turystycznych, oraz zarządzaniem obiektami turystycznymi w Polsce i za granicą. Apartamenty od początku projektowane są z założeniem implementacji nowoczesnych technologii wykorzystywanych w zarządzaniu obiektami turystycznymi.