Osada Morska Resort & Spa

Osada Morska Resort & Spa

Nowe miejsce w Kołobrzegu, które oferuje nowoczesne apartamenty w dogodnej lokalizacji i przystępnej cenie? Zaledwie 3 kilometry od kołobrzeskiego Portu powstaje Osada Morska Resort & Spa.

Kompleks ten składać się będzie z 6 budynków, które połączone zostaną ze sobą szklanymi łącznikami. Na terenie każdego z tych budynków znajdować się będą komfortowo urządzone apartamenty w standardzie 4 gwiazdek. Dostępne będą zarówno apartamenty 1-pokojowe o powierzchni od 18,5 m2, jak i takie z dwoma pokojami, których powierzchnia zaczyna się od 30 m2. Apartamenty będą miały bezpośrednie wyjście na taras, balkon lub malowniczy ogródek. Część lokali została już sprzedana. Łącznie Osada Morska Resort & Spa oferować będzie 163 apartamenty.

Cały budynek wykonano z naturalnych materiałów (kamień, drewno, szkło) i charakteryzuje go nowoczesna architektura, która będzie cieszyć oko zarówno turystów, jak i mieszkańców Kołobrzegu. Kompleks znajdować się będzie w pierwszej linii zabudowy od morza, w odległości 3 kilometrów od Portu.

W kompleksie powstaje też wiele atrakcji dla gości, które urozmaicą i umilą pobyt w tym obiekcie. Są to m.in. baseny wewnętrzne i zewnętrzne, jacuzzi, strefa Wellness & SPA czy też oferująca pyszne jedzenie restauracja. Nie zabraknie również kącika zabaw dla najmłodszych gości.