Nickel Resort & SPA

Nickel Resort & SPA

Nickel Resort & SPA to nowopowstający obiekt stworzony przez renomowaną poznańską firmę Nickel Development, z myślą o zapewnieniu wyjątkowego doświadczenia wypoczynkowego. Zlokalizowany w malowniczym miejscu, ten luksusowy kompleks zapewni swoim gościom niezapomniane chwile relaksu i rozrywki.

Zaaranżowane na przestrzeni 216 apartamentów jedno- i dwupokojowych, o powierzchniach do 56 metrów kwadratowych, będą stanowiły oazę komfortu i elegancji. Każdy z apartamentów zostanie urządzony z dbałością o detale, zapewniając gościom poczucie luksusu i wygody.

Ponadto, obiekt będzie oferował bogatą infrastrukturę rekreacyjną, w tym strefę SPA & Wellness, gdzie goście będą mogli zrelaksować ciało i umysł, korzystając z różnorodnych zabiegów pielęgnacyjnych i relaksacyjnych. Kompleks basenów wewnętrznych z wodnymi atrakcjami dla dzieci będzie doskonałym miejscem do aktywnego spędzania czasu dla całych rodzin. Dla tych, którzy preferują aktywność fizyczną, dostępne będzie również studio fitness z najnowocześniejszym sprzętem.

W Nickel Resort & SPA nie zabraknie również opcji gastronomicznych. Restauracja, bar oraz lounge zachwycą swoich gości wykwintnymi potrawami i napojami, serwowanymi w eleganckiej atmosferze.

Na dachu obiektu znajdować się będą przestronne tarasy, zapewniające niepowtarzalne widoki na okolicę oraz doskonałe miejsce do relaksu i obserwacji zachodów słońca. Dodatkowo, strefa wydmowa na patio stworzy atmosferę oazy spokoju i ukojenia, idealną do odpoczynku na świeżym powietrzu.

Dla klientów biznesowych Nickel Resort & SPA przygotuje również nowoczesne, modułowe sale konferencyjne, wyposażone w niezbędną technologię, umożliwiającą organizację różnorodnych spotkań i wydarzeń biznesowych.