Motlava Hotel

Motlava Hotel

W czwartym kwartale 2023 roku, Gdańsk stanie się domem dla nowo powstającego obiektu hotelowego - Motlava Hotel. Ta wyjątkowa nieruchomość, działająca pod globalnym szyldem, zostanie wzniesiona przy malowniczej ul. Żabi Kruk 4, oferując 125 luksusowych apartamentów inwestycyjnych.

Za zarządzanie Motlava Hotel odpowiedzialny będzie doświadczony operator z branży hotelarskiej, Europlan, gwarantujący najwyższą jakość obsługi i profesjonalizm. Dzięki temu Goście będą mieli pewność, że ich pobyt będzie niezapomniany, pełen komfortu i wygody.

Motlava Hotel ma za zadanie przyciągać różnorodną klientelę, skupiając się na podróżujących służbowo i turystach, którzy cenią sobie połączenie miejskiego charakteru z biznesowym stylem. Ten wyjątkowy hotel oferować będzie nie tylko świetną lokalizację, ale także doskonałą bazę do zwiedzania uroków Gdańska czy prowadzenia ważnych interesów w sercu miasta.

Architektura Motlava Hotel wzbudzi zachwyt – jego nowoczesny design doskonale współgrać będzie z urokiem gdańskich zabytków. Każdy apartament zostanie starannie zaprojektowany, aby zapewnić Gościom najwyższy standard pobytu. Przestronne pokoje, nowoczesne udogodnienia oraz przemyślane detale sprawią, że wizyta w Motlava Hotel będzie prawdziwym luksusem.

Hotel Motlava zaoferuje również wykwintne doznania kulinarnego podniebienia. Restauracja z barem w Motlava Hotel to doskonałe miejsce, aby delektować się wyjątkowymi smakami i aromatami. Ponadto, podziemny parking na 18 miejsc zapewni wygodę dla Gości podróżujących własnym środkiem transportu.

Nie ma wątpliwości, że Motlava Hotel stanie się symbolem luksusu i wyrafinowania w Gdańsku. To miejsce, w którym podróżujący odnajdą spokój po dniu pełnym wrażeń, a biznesmeni poczują się jak w zaciszu swojego biura. Wybierając Motlava Hotel, wybierasz nie tylko wypoczynek, ale także doświadczenie niezapomnianego pobytu w sercu tego urokliwego miasta nad Motławą.