Molo Park Mielno

Molo Park Mielno

Molo Park Mielno już niedługo zostanie otwarty, bowiem inwestycja wchodzi w ostatnią fazę prac na budowie. Deweloper zaczął pozyskiwać zgodę na użytkowanie budynku przez gości.

Molo Park w Mielnie funkcjonować będzie w dość nietypowy sposób. Nabywcy będą wykupowali apartamenty na terenie obiektu, będą mogli w nich przebywać przez określoną liczbę dni w roku, a przez resztę czasu obiekt będzie działać podobnie jak hotel. Najemca otrzyma co miesiąc czynsz - około 3600 zł. Nie będzie pokrywał innych kosztów, oprócz podatku i ubezpieczenia. Właściciel lokalu taki czynsz otrzymywać będzie przez 4 lata.


Apartamenty składać się będą z dwóch pokoi studio, które w razie takiej potrzeby, mogą funkcjonować jako dwa oddzielne, niezależne pomieszczenia z osobnymi wejściami, odrębnymi łazienkami, aneksami kuchennymi i balkonami. Obecnie w niektórych lokalach trwają jeszcze prace związane z montażem mebli, układaniem wykładzin i innymi wykończeniowymi pracami. Apartamenty będą bardzo przestronne i wyposażone w duże, przeszklone okna, z których goście podziwiać będą jezioro Jamno i zielone tereny otaczające Molo Park w Mielnie.


Dodatkowo do dyspozycji gości będzie rozbudowana oferta rekreacyjna. Na terenie nowego aparthotelu znajdować się będą sauny, strefa fitness i atrakcyjnie położony basen na górnej kondygnacji. Atrakcją będzie również piękny, duży i słoneczny taras z panoramicznym widokiem na park, jezioro i Mielno. W obiekcie znajdować się będzie również kawiarnia i recepcja - na parterze.