Mövenpick Karpacz

Mövenpick Karpacz

Mövenpick Karpacz to piąty hotel pod tym szyldem w Polsce. Początkowo jego nazwa brzmiała inaczej - Piemonte Hotel & Resort. Jednak ostatecznie Grupa Accor podpisała umowę franczyzową na hotel pod tym luksusowym szwajcarskim szyldem. 

Nowy hotel powstaje wzdłuż ulicy Obrońców Pokoju, czyli w samym centrum Karpacza, co czyni go dobrą bazą do zwiedzania okolicy. Wewnątrz powstanie 126 pokoi, które będą miały przynajmniej 34 m2. Cały kompleks będzie składał się z 3 budynków, z których dwa zostaną połączone specjalnym łącznikiem. 

5-gwiazdkowy Mövenpick Karpacz zaoferuje swoim gościom oprócz pokaźnej bazy noclegowej, również dodatkowe udogodnienia i atrakcje, w tym m.in. restaurację, bar, garaż podziemny, strefę dla dzieci, prywatny wyciąg narciarski dla dzieci, strefę SPA z 8 gabinetami, strefę wellness z saunami, basen wewnętrzny i podgrzewany basen zewnętrzny otoczony kojącą zielenią.

W kompleksie znajdą się również sale konferencyjne, które w połączeniu z bogatą ofertą rekreacyjną będą z pewnością smakowitym kąskiem dla firm i organizatorów wydarzeń biznesowych. 

Inwestycja ma zostać oddana do użytku gości w II kwartale 2023 roku.