Mikołajki Apartamenty INPRO

Mikołajki Apartamenty INPRO

Apartamenty INPRO w Mikołajkach to kontynuacja projektu, który obejmował powstanie pięciogwiazdkowego Hotelu Mikołajki Leisure & SPA. Zakończenie budowy 5-kondygnacyjnego nowoczesnego budynku, zaplanowane jest na koniec czerwca 2023 r. 

Nieruchomość obejmuje aż 71 apartamentów mieszkalnych o różnorodnych powierzchniach — od 29 do 76 m2 oraz 34 apartamenty usługowe.  Każdy z apartamentów zostanie funkcjonalnie wykończony i wyposażony. Co więcej, lokale będą miały dostęp do loggii, balkonów oraz tarasów, co dodatkowo umożliwi podziwianie widoku na pobliskie jezioro Mikołajskie. Dla zmotoryzowanych znajdzie się podziemna hala garażowa z 62 miejscami parkingowymi dla samochodów i 7 miejscami postojowymi dla motocykli. Z kolei na zewnątrz budynku powstaną 3 indywidualne garaże oraz 29 miejsc postojowych naziemnych.

Do dyspozycji lokatorów oddane zostaną ciekawe udogodnienia, takie jak reprezentacyjny foyer, salka konferencyjna, butik, sala zabaw dla dzieci oraz nowoczesna strefa fitness. Dodatkowo korzystać oni będą mogli z infrastruktury Hotelu Mikołajki Leisure & SPA - basenu, strefy SPA, siłowni, restauracji New Island, centrum konferencyjnego czy bawialni dla dzieci. Apartamenty zostały świetnie zlokalizowane i gwarantują dostęp do całej potrzebnej infrastruktury miasta. Centrum oddalone jest zaledwie o 1 km od nieruchomości. Mimo to wokół nie brakuje pięknej, niepowtarzalnej mazurskiej przyrody, którą mieszkańcy będą mogli oglądać, spacerując po specjalnie zaaranżowanych nadbrzeżnych alejkach.