Linea Mare

Linea Mare

Górskie Resorty inwestują już nie tylko w górach, ale również... nad morzem! W Pobierowie powstaje hotel Linea Mare z 235 apartamentami sprzedawanymi w systemie condo z deklaracją rocznych zysków do 7,2 proc.

Choć nazwa Górskie Resorty zawsze nam się kojarzyła z luksusowymi hotelami w polskich górach, to i tak cieszymy się, że ta wysoka jakość trafi również do nadmorskich miejscowości. Aktualnie powstaje condohotel w Pobierowie, ale jedna z dziesięciu największych sieci hotelarskich w Polsce planuje więcej inwestycji nad Bałtykiem. 

Linea Mare w Pobierowie będzie 4-gwiazdkowym hotelem, który swoim gościom zaoferuje 235 komfortowych apartamentów, strefę Dr Irena Eris Beauty SPA, 2 baseny (jeden zewnętrzny, drugi wewnętrzny), włoską Restaurację Albero, rowerownię, salę zabaw dla dzieci i wiele innych trakcji. 

Nowy hotel w Pobierowie ma być obiektem całorocznym, ale jego charakter będzie uzależniony od pory roku. Operator nowego kompleksu podpisał umowy z touroperatorami w Niemczech, dzięki czemu nowy hotel nad morzem może liczyć na stałych klientów zza niemieckiej granicy. W końcu Pobierowo zlokalizowane jest zaledwie 70 km od Świnoujścia, a to już rzut beretem od granicy z Niemcami.

Jesteśmy bardzo ciekawi, co zaproponują nam Górskie Resorty nad morzem. Zdjęcia wyglądają obiecująco!