Lake Hill II

Lake Hill II

W Sosnówce pod Karpaczem, w sercu Kotliny Jeleniogórskiej i Karkonoszy, powstaje Lake Hill II. Inwestorem jest Grupa Erbud, która odpowiada również za sąsiadujący obiekt o nazwie Lake Hill Resort & SPA, który swoje otwarcie miał w czerwcu tego roku.

Lake Hill II obejmować ma 2 budynki hotelowe wraz z zagospodarowaniem terenu. Kompleks wypoczynkowy zlokalizowany w górach, w otoczeniu bujnej przyrody i pięknych górskich krajobrazów, z pewnością okaże się takim samym sukcesem, jak drugi obiekr Grupy Erbud.


Źródła jak dotąd nie zdradzają, co znajdzie się na terenie nowo powstającego kompleksu. Jeśli ma być to uzupełnienie Lake Hill Resort & SPA, można się pokusić o przypuszczenie, że nowy hotel zaoferuje swoim gościom komfortowe pokoje i apartamenty sprzedawane w systemie condo, strefę SPA, punkty gastronomiczne i sale konferencyjne.

Jedyne co wiemy na pewno to data rozpoczęcia budowy Lake Hill II w Sosnówce pod Karpaczem. Prace budowlane zaczęły się w już w lipcu tego roku. Koniec przewidywany jest na grudzień 2020 roku. Kontrakt wynosić ma 26,4 milionów złotych.