Hyatt Place Kraków

Hyatt Place Kraków

W eleganckiej dzielnicy Krakowa, na zachód od centrum miasta, powstaje hotel Hyatt Place Kraków, czyli drugi obiekt sieci Hyatt Hotels Corporation w stolicy Małopolski.

Nowy hotel zarządzany będzie przez grupę Hotel Professionals Management Group. Na jego terenie znajdzie się 216 pokoi, które wyróżniać się będą dużą przestronnością i funkcjonalnością.

W nowo powstającym hotelu Hyatt Place Kraków powstanie też praktyczna powierzchnia konferencyjna, na której będzie można zorganizować różnego rodzaju spotkania biznesowe, w tym szkolenia,konferencje, prezentacje, wystawy czy firmowe bankiety i imprezy okolicznościowe. Sale będą miały łączną powierzchnię około 300 mkw. Firmowe imprezy będzie można również zorganizować w dwóch punktach gastronomicznych, które mają powstać w Hyatt Place Kraków: Restauracji Zoom i Lobby Barze.

Wolny czas goście krakowskiego hotelu będą mogli spędzić w strefie relaksacyjnej połączonej z saunami parowymi i suchymi. Dla miłośników aktywnego spędzania czasu hotel zbuduje powierzchnię treningową o pow. 180 m2.

Hotel Hyatt Place Kraków przyjmie pierwszych gości w 2021 roku.