Hotel The Navy

Hotel The Navy

Best Western Premier zbuduje kolejny hotel w Polsce. Hotel The Navy, którego otwarcie planowane jest na 2021 rok, powstanie na zielonym pasie wyspy Uznam w Świnoujściu, w pobliżu plaży granicznej między Polską a Niemcami.

Na terenie Hotelu The Navy znajdzie się 273 luksusowych pokoi w standardzie Premier. Obiekt będzie mógł pochwalić się powierzchnią od 23 do 60 mkw. W  środku będzie również reprezentacyjna recepcja z lobby i zaplecze biznesowe, na które będą składać się sale konferencyjne i szkoleniowe.

Gości ucieszy również dostęp do dużej strefy SPA&Wellness z basenami, saunami, siłownią, a także gabinetami zabiegowymi i pokojami odnowy biologicznej. Coś dla siebie znajdą również najmłodsi goście, bowiem Hotel The Navy planuje stworzenie pokoju zabaw.Hotel The Navy będzie przykuwał wzrok obecnością morskiego malarstwa. Wnętrza to wynik inspiracji i fascynacji stylem jamajskiego malarza marynisty z polskim pochodzeniem- Michaela Lestera. Inspirację morską tematyką widać również w samej nazwie oraz dominujących kolorach, czyli odcieniu navy blue i złocie.