Hotel Przełęcz Kubalonka

Hotel Przełęcz Kubalonka

Hotel Przełęcz Kubalonka to aparthotel, który został stworzony z myślą o osobach aktywnie sportowych, którzy lubią spędzać czas w plenerze - zarówno zimą, jak i latem. 

Obiekt zlokalizowany jest obok lasu, bezpośrednio przy liczącym 12 kilometrów szklaku turystycznym. To powinno ucieszyć zwłaszcza miłośników wycieczek na nartach zjazdowych czy biegowych. Nowy Hotel w Istebnej to dobra baza noclegowa również dla amatorów rowerowych i pieszych wycieczek. 

W Hotelu Przełęcz Kubalonka w miejscowości Istebna na Górnym Śląsku powstanie 7 kondygnacji. Na dwóch podziemnych znajdzie się garaż, zaś na 5 naziemnych m.in. 126 apartamentów z aneksami kuchennymi, SPA, restauracja, strefy relaksu i taras widokowy z piękną górską panoramą. 

Otoczenie lasu i gór zapewni kameralny klimat temu miejscu i umożliwi udany i komfortowy wypoczynek. 

Za projekt architektoniczny odpowiada pracownia KM rubaszkiewicz. Bryła hotelu została zaprojektowana w nowoczesnym stylu, ale z uwzględnieniem tradycyjnych lokalnych rozwiązań. Co to oznacza? M.in. to, że przy budowie nowego hotelu wykorzystane zostaną naturalne materiały, takie jak drewno czy łupek.

Brzmi bardzo obiecująco! Nie możemy się już doczekać.