Hotel NYX Varso

Hotel NYX Varso

Kompleks Varso składać się będzie z trzech wieżowców zlokalizowanych przy skrzyżowaniu Al. Jana Pawła II i ul. Chmielnej w Warszawie, nieopodal Złotych Tarasów. W jednym z budynków powstanie nowoczesny 4-gwiazdkowy hotel nowej marki na polskim rynku - Hotel NYX Varso.

Nowy hotel na mapie Warszawy oferować będzie 331 stylowych pokoi, zaplecze biznesowe, restaurację, bar i dostęp do tarasu widokowego, które mieści się na dachu sąsiedniego budynku. Pokoje będą zajmować 15 pięter, czyli 20 tys. mkw.

Będzie to pierwszy hotel marki NYX na naszym rynku. Nazwa pochodzi od imienia greckiej bogini, a sama marka należy do sieci Leonardo Hotels. Hotele pod szyldem NYX szczycą się, że oferuję nie tylko stylowe pokoje, ale również moc relaksu w otoczeniu sztuki, muzyki i designu.

Hotel NYX Varso
będzie doskonałą bazą wypadową do zwiedzania najważniejszych punktów Warszawy, ale również jako odpowiednie miejsce na pobyt dla osób podróżujących służbowo. Zaledwie 5-minutowy spacer dzieli hotel od stacji metra Rondo ONZ, a tym samym droga np. na Stare Miasto, co Centrum Nauki Kopernik czy na Stadion Narodowy jest szybka i przyjemna. Kompleks Varso połączony jest z Dworcem Centralnym, dlatego łatwo i szybko można dostać się stąd również na Lotnisko Chopina i Lotnisko Modlin.

Otwarcie hotelu planowane jest na 2020 rok.