Hotel na Wyspie Wolin

Hotel na Wyspie Wolin

W Międzywodziu, na terenach Zarządu Morskich Portów Szczecin i Świnoujście, powstaje hotel. Malownicze położenie na wyspie Wolin sprawi, że obiekt chętnie będą odwiedzać zarówno turyści pragnący spędzić urlop nad morzem, jak i goście podróżujący służbowo. Lokalizacja przy niemieckiej granicy z pewnością sprawi też, że do hotelu w Międzywodziu będą przyjeżdżać nasi sąsiedzi zza zachodniej granicy. 

Hotel na Wyspie Wolin według planów ma oferować swoim gościom strefę SPA & Wellness z rozbudowaną ofertą rekreacyjna. Goście będą mogli m.in. zrelaksować się podczas zabawy przy atrakcjach wodnych. W ofercie znajdą się też oczywiście nowocześnie urządzone i bardzo przytulne pokoje, restauracja, miejsca odpoczynku i zaplecze biznesowe.

Kilka nowoczesnych sal konferencyjnych Hotelu na Wyspie Wolin w Międzywodziu sprawi, że nowy hotel przyciągnie nad morze nie tylko turystów z Polski i zza granicy, ale również przedsiębiorców i organizatorów wydarzeń firmowych. Sale dzięki zróżnicowaniu pod względem wielkości powierzchni i liczby miejsc będą mogli dopasować odpowiednie pomieszczenie do charakteru swojego spotkania. 

Nowy hotel powstanie w miejscu po wyburzonym ośrodku wypoczynkowym Portus. Zlokalizowany będzie niedaleko plaży, przy ulicy Plażowej 4