Hotel Mountain Diamond Zakopane

Hotel Mountain Diamond Zakopane

Mountain Diamond Zakopane to luksusowy hotel, który powstaje zaledwie 150 metrów od Krupówek. To nowa inwestycja nowej marki - Księstwo Tatrzańskie - stworzonej przez duet biznesmenów (Krzyściak i Gryniewicz).

Nowa marka będzie obejmować nie tylko sieć hoteli, ale również ubrania, biżuterię, meble, alkohole i jedzenie. Siedziba marki powstanie w budowanej właśnie kamienicy na Krupówkach.

Hotel Mountain Diamond Zakopane zaś powstaje przy ulicy Piłsudskiego, w byłym pensjonacie, w którym przed laty odbywały się konferencje prasowe Pucharu Świata w skokach narciarskich. 

Budynek jest obecnie mocno rozbudowywany. Hotel jednak nie będzie zbyt wysoki i zbyt przytłaczający swoją formą. Inwestorzy nie chcą, by zasłaniał one malownicze widoki na Tatry. Hotel będzie utrzymany w stylizacji regionalnej, z mocnym akcentem takich materiałów, jak kamień i drewno. Wzrok przechodniów z pewnością przyciągnie południowa elewacja obiektu, ponieważ będzie ona... wielkim wodospadem. 

Co znajdzie się w środku nowo powstającego hotelu Mountain Diamond Zakopane by Księstwo Tatrzańskie?

Przede wszystkim wielka restauracja, luksusowe pokoje i apartamenty oraz strefa basenowa i zaplecze biznesowe. Część pokoi i apartamentów hotelowych będzie miała dostęp do prywatnych wanien jacuzzi na tarasach. Będzie więc można miło spędzić czas w kąpieli i jednocześnie podziwiać panoramę Tatr. 


Spójrzcie tylko na te wizualizacje! Robią wrażenie!

Hotel ma zostać otwarty dla gości pod koniec przyszłego roku