Hotel Meininger Warszawa

Hotel Meininger Warszawa

Hotel Meininger Warszawa to nowa marka na polskim rynku hotelarskim. Niemiecka grupa hotelowa postanowiła zainwestować swoje pieniądze w powstanie swojego konceptu w Warszawie. To pierwszy obiekt sieci w Polsce, a drugi w Europie Środkowo-Wschodniej.

Marka Meininger łączy w sobie cechy hotelu i hostelu. Z jednej strony duży komfort, nowoczesne rozwiązania godne najlepszych hoteli, z drugiej strony swobodna, niezobowiązująca atmosfera - jak to w hostelach bywa. W środku znaleźć się mają przestrzenie do wspólnej integracji i spędzania czasu. Będą też sale konferencyjne, przestronne lobby, recepcja, bar, salon, kuchnia dla gości, strefa gier i strefa śniadaniowa. W ofercie hotelu będzie również pięć miejsc parkingowych.


Pokoje będą bardzo zróżnicowane według założeń niemieckiego konceptu. Do wyboru goście będą mieć pokoje dwuosobowe i wieloosobowe. Taka struktura według pomysłodawców ma spowodować, że z usług hotelu będą chętnie korzystać zarówno turyści, klienci biznesowi i większe grupy. Łącznie hotel zaoferuje 456 łóżek w 151 pokojach.